5 lat N69.pl z Womanizer: Razem ku Rozkoszy!

5 lat N69.pl z Womanizer: Razem ku Rozkoszy!

Promocje, rabaty, okazje
Ładowanie...

Zapraszamy do udziału w urodzinowym tygodniu N69.pl! Tym razem bawimy się razem z marką Womanizer!

Przy każdym zamówieniu produktów tej marki czeka na Was niespodzianka w postaci gratisowego prezentu - łańcuszek w kształcie łechtaczki!

Marka Womanizer narodziła się w romantycznych okolicznościach, opowiadając historię pewnej pary. Mężczyzna dążył do zapewnienia swojej partnerce maksymalnej przyjemności seksualnej. Niestety, jego ukochana napotykała na trudności z osiągnięciem orgazmu. Aby sprostać jest oczekiwaniom stworzył markę. która cieszy się popularnością na całym świecie. Co jest niesamowite w produkatch Womanizer? Na pewno ich kluczową cechą jest wyjątkowa technologia Pleasure Air Technology. To jednak nie wszystko – produkty Womanizer wyróżniają się również oryginalnym designem, lekkością oraz imponującą mocą przy zachowaniu cichego działania. Firma skupia się na tworzeniu wyłącznie jednego rodzaju produktów, konsekwentnie rozwijając swoją markę.

*akcja trwa od 20.10 do 27.10 

TOP 3 PRODUKTY WOMANIZER

Aktualne promocje

Więcej
Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.