Co to jest packer penisa? Wyjaśnia edukator seksualny wraz z marką Gender X

Natalia, Edukator Seksualny

Biolog przed 30 za chwilę również psycholog. Zawsze jednak więcej niż sama biologia, ciekawili mnie ludzie i ich zachowania, dlatego teraz kończę psychologię. Na blogu nie zamierzam się w żadnym stopniu ograniczać. Mam w planach zarówno tematy trudne, jak i te, które po prostu "są na czasie". Bądźmy szczerzy, seksualność w Polsce jest tematem dopiero raczkującym, a wiele tematów to wciąż tabu. Zamierzam przeprowadzić moją własna rewolucję - chociaż nie czuje się drugą Wisłocką.

3 miesięcy temu

W Polsce coraz więcej mówi się o transpłciowości i problemach związanych z korektą płci. Osoby dotknięte dysforią seksualną doświadczają niezgodności między swoją tożsamością płciową a cechami płciowymi, które posiadają. Proces tranzycji jest niezwykle kosztowny i czasochłonny. Packery penisa pomagają wyciszyć dysforię dołu oraz zwiększyć passing.

Co to jest dysforia seksualna, passing i packer penisa?  - definicje pojęć

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób używam w tym artykule trudnych pojęć, dlatego postaram się je wytłumaczyć.

Dysforia seksualna związana z genitaliami to stan, w którym osoba doświadcza niezgodności lub niezadowolenia związanych z ich własnymi genitaliami w kontekście tożsamości płciowej. Dysforia seksualna jest często związana z osobami transpłciowymi, które mogą odczuwać niezgodność między przypisaną im płcią przy urodzeniu a własnym poczuciem płci.

Passing natomiast, w prostych słowach, oznacza harmonię między wyglądem osoby a jej odczuwaną płcią. W kontekście osób transpłciowych, passing oznacza, że osoba jest postrzegana jako przypisana do jej płci odczuwanej, a nikt nie podejrzewa, że jest osobą transpłciową.

Jednym z gadżetów dla trans mężczyzny, który nie przeszedł jeszcze zabiegów z zakresu chirurgii kosmetycznej i estetycznej jest packer penisa. Jest to produkt, który ma na celu symulację zewnętrznych genitaliów męskich. Pozwala on uzyskać bardziej autentyczny wygląd ciała zgodny z ich tożsamością płciową. 

Jak wygląda packer penisa?

Packer penisa taki jak ten marki Gender X, jest zazwyczaj wykonany z miękkiego materiału najczęściej silikonu medycznego. Ma kształt penisa i jest dostępny w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, aby odpowiadać różnym preferencjom użytkowników.

Aby móc w pełni korzystać z pakera penisa warto zaopatrzyć się w specjalną bieliznę. Umożliwia ona zamocowanie pakeru w taki sposób, aby nie zsuwał się z miejsca docelowego. 

Gender X realistyczny packer penisa

231,99 zł

Do czego służy packer penisa?

Główne zastosowania packera penisa to:

  • Komfort psychiczny i samoakceptacja: Dla niektórych osób, noszenie packera penisa jest ważne dla ich poczucia tożsamości i dobrego samopoczucia. Może on przyczynić się do zwiększenia pewności siebie, komfortu psychicznego i poczucia autentyczności w swojej płci.
  • Potrzeby estetyczne: Packer penisa może pomóc osobom transpłciowym w kształtowaniu i wizualnym dopasowaniu zewnętrznego wyglądu do ich tożsamości płciowej. Może być noszony wewnątrz bielizny i pomaga stworzyć bardziej autentyczny wygląd męskiego genitaliów.

Chociaż jest to przedmiot głównie do noszenia, który pomaga w kreowaniu zewnętrznego wyglądu genitaliów męskich możemy znaleźć na rynku światowym również takie do zadań specjalnych jak np. umożliwiające penetrację.

Nowością - nie tak popularną są te produkty, które pozwalają trans mężczyźnie oddawanie przez niego moczu.

Packer penisa od marki Gender X

Gender X jest to jedna z niewielu marek, która w swojej ofercie poza gadżetami erotycznycznymi posiada również realistyczne packery penisa. Są one wykonane w sposób bardzo realistyczny i niczym nie odbiegają od dild wzorowanych na anatomicznej budowie penisa. Posiadają uniwersalny rozmiar 12 cm oraz szerokość 6,6 cm. Dla lepszego komfortu noszenia ich wymiar całkowity to prawie 15,2 cm, a to wszystko za sprawą dodatkowej powierzchni nad penisem, która ułatwia utrzymywanie się packeru przy skórze. 

W ofercie znajdziecie dwa modele packera od Gender X. Jeden bez erekcji, drugi z niewielką erekcją. Nie są to jednak produkty, które ułatwią współżycie. Ich celem jest poczucie tożsamości płciowej i poprawa jakości życia osób trans wyciszając dystrofię dołu.

W przypadku packerów do seksu rekomendujemy użycie odpowiedniego dilda wraz z uprzężą. W przypadku osób AFAB (płeć żeńska przypisana przy urodzeniu) będących w trakcie terapii hormonalnej testosteronem) polecam różnego rodzaju nakładki, przedłużki i protezy penisa, które dopasują się do rozmiaru mikropenisa pozwalając na satysfakcjonujący stosunek. 

Osoby zainteresowane zakupem packera penisa powinny dokładnie zapoznać się z różnymi opcjami dostępnymi na rynku i skonsultować się z innymi osobami transpłciowymi lub specjalistami, którzy mogą udzielić porad dotyczących wyboru i użytkowania tego typu produktu.

Gdzie można kupić protezę penisa?

Przy wyborze protezy penisa warto kierować się nie tylko ceną, ale także jakością wykonania i bezpieczeństwem zastosowanego materiału. Odpowiedni research w tego typu produktach jest niezwykle istotny. 

Zakup packera penisa to nie tylko nabycie przedmiotu, lecz często symboliczny krok w drodze do poczucia własnej tożsamości. Dla osób cierpiących na dysforię płciową, packer może stanowić znaczący element, który wspiera ich codzienne funkcjonowanie, pomagając zniwelować dyskomfort związany z niezgodnością płciową.

Niektóre kliniki specjalizujące się w opiece nad osobami transpłciowymi lub w leczeniu zaburzeń erekcji mogą oferować protezy penisa lub mieć informacje na temat miejsc, gdzie można je nabyć. 

Natalia, Edukator Seksualny

Biolog przed 30 za chwilę również psycholog. Zawsze jednak więcej niż sama biologia, ciekawili mnie ludzie i ich zachowania, dlatego teraz kończę psychologię. Na blogu nie zamierzam się w żadnym stopniu ograniczać. Mam w planach zarówno tematy trudne, jak i te, które po prostu "są na czasie". Bądźmy szczerzy, seksualność w Polsce jest tematem dopiero raczkującym, a wiele tematów to wciąż tabu. Zamierzam przeprowadzić moją własna rewolucję - chociaż nie czuje się drugą Wisłocką.