EroFame 2023: Najważniejsza Impreza Roku dla branży rozrywki dla Dorosłych w Europie!

Kamila

2 miesięcy temu

Już za miesiąc odbędzie się największa impreza poświęcona targom erotyki w Europie. W październiku spotkamy się w Hannoverze z kluczowymi producentami zabawek dla dorosłych.

EroFame to wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie profesjonalistów z branży, pasjonatów oraz ciekawskich entuzjastów z całego świata.

Targi to nie tylko okazja do poznania najnowszych trendów i technologii w dziedzinie erotyki, ale także doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów i przede wszystkim wymiany doświadczeń. 

erofame 2023 hannover

Najważniejsze wydarzenia EroFame 2023

Czas pandemii sprawił, że targi zawiesiły swoją działalność, aż na dwa lata, by powrócić w zeszłym roku ze zdwojoną siłą.

Organizatorzy: Kim Grundstedt, Christine Ruther czy Wieland Hofmeister zgodnie stwierdzają, że dla wielu wystawców zeszłoroczne targi były niewiarygodnym sukcesem. Wiele firm zdecydowało się ponownie przyjechać, ale jest także spore grono tych, dla których edycja 2023 będzie jedną z pierwszych. 

W ciągu 3 dni spotkamy się aż z 160 międzynarodowymi markami, które zaprezentują swoje produkty w specjalnie przygotowanej hali o powierzchni 15 000 m2.  

EroFame 2023 jest podzielone na kilka kategorii tematycznych, które obejmują: 

  • nowości w świecie zabawek erotycznych
  • seksowną bieliznę 
  • artykuły drogeryjne i związane ze stylem życia.

Wystawcy z całego świata prezentują swoje najnowsze produkty i pomysły, które zwiedzający mogą dotknąć i przetestować. Na targach odbywają się także warsztaty i seminaria o różnorodnej tematyce erotycznej. Uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę i poznać praktyczne porady i wskazówki od specjalistów, a także w zakresie biznesu. 

Z okazji trwającego w Niemczech October Fest każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w tradycyjnej bawarskiej imprezie.

W środę 11 października czeka na nas jedna z najważniejszych atrakcji. Marka Satisfyer jest organizatorem imponującego show, którego motto brzmi:  “Satisfyer Party za milion Euro”. Tego nie można przegapić! Już nie możemy się doczekać...

erofame 2023 svakom n69.pl

Najlepsze marki EroFame 2023

160 wystawców to naprawdę ogromna liczba. Wśród z nich znajdziemy tak innowacyjnych i rozpoznawalnych producentów, np. wspomniany wcześniej Satisfyer, Svakom czy Womanizer. Ten ostatni zapowiedział prezentację zupełnie nowego - do tej pory niespotykanego - gadżetu dla kobiet. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, co też może kryć się pod osłoną tej tajemniczości.

Oczywiście mężczyźni również mogą spotkać się z ich ulubionymi producentami, czyli Fleshlight, Tenga czy Nexus. 

Przypuszczam, że jednym z najbardziej obleganych stoisk w kategorii drogeryjnej będzie Intt i Orgie. W swojej ofercie posiadają bardzo modne, a przede wszystkim nowe produkty dla Klientów czyli kosmetyki wibrujące. Niejedna osoba, będzie chciała przetestować je na własnej skórze.

n69.pl erofame hannover 2023

Zapowiedź produktów Satisfyer 2024

To co już wiemy to kolejne, rewelacyjne nowości od marki Satisfyer na nadchodzący nowy rok. Co nie co możemy Wam nawet zdradzić! Mamy już pingwinka, orkę a teraz czas na… foczkę! Tak! Kultowy, bezdotykowy masażer będzie do dostania w nowym i bardzo słodkim wydaniu. Tak jak Orka, oprócz klasycznych fal powietrznych, umiejscowiony w zabawce drugi silnik przeniesie nas na wyżyny wibracyjnej rozkoszy!

Na pewno innowacją jaka pojawi się u Satisfyer, będą gadżety wykonane z silikonu świecącego w ciemności oraz z bezpiecznego szkła borokrzemowego!

Masażer w kształcie różyczki czy statku kosmicznego? Dla Satisfyer nie ma rzeczy niemożliwych! Po zapowiedziach widać jednoznacznie, że marka nadąża za trendami jeśli chodzi o masażery bezdotykowe. Na pewno nowe modele będą dopracowane pod względem użytych materiałów jak i zastosowanej technologii.

Już niedługo, od 11 do 13 października 2023 roku, Hannover stanie się stolicą branży rozrywki dla dorosłych. Bądźcie gotowi na niesamowitą podróż po świecie erotyki w trakcie EroFame.

Wkrótce będziemy relacjonować na żywo z tego wyjątkowego wydarzenia, więc śledźcie nasz Instagram N69.pl, aby być na bieżąco!


Kamila