Fleshlight® Turbo Thrust. Jak sprawdza się w praktyce?

Seks i Orzeszki

Swoje bloga założyliśmy z potrzeby artystycznego wyżycia się i dzielenia ze światem doświadczeniami poszukiwania złotego środka na szczęśliwe życie. Między pracą i obowiązkami zawsze trzeba mieć czas na miłość, uśmiech i radość z rzeczy, które mamy na co dzień, a których zwykle nie zauważamy! Chcemy zarazić Cię pozytywną energią i przedstawiać zwykłą codzienność w niezwykłym świetle, by udowodnić, że świat i seks bez różowych okularów jest nawet lepszy, bo ma więcej kolorów!

rok temu

Marka masturbatorów dla mężczyzn Fleshlight® znana jest ze swoich gadżetów, w których rękaw masturbacyjny wykonany jest z imitującego skórę materiału, SuperSkin™. Model, który miałem okazje przetestować - Turbo Thrust, to zdecydowanie jeden z flagowych produktów tej marki. Z przyjemnością przedstawię go Wam trochę bliżej. 

gadżet dla mężczyzn fleshlight

Fleshlight® Turbo Thrust masturbator męski

Jest to masturbator dla mężczyzn zamknięty w obudowie przypominającej kształtem latarkę, co jest bardzo charakterystyczne dla tej marki, ponieważ większość ich masturbatorów wygląda w taki właśnie sposób. Dzięki temu obsługa i użytkowanie jest bardzo proste i wygodne. Wpływa to również na możliwość utrzymania gadżetu w czystości, ponieważ łatwo się go myje, o czym więcej opowiem trochę niżej. 

Zawór znajdujący się na dole obudowy, w intuicyjny sposób pozwala regulować ciśnienie w środku, więc każdy użytkownik łatwo może dostosować intensywność doznań pod swoje potrzeby.

fleshlight masturbator

Materiał, z którego wykonany jest środek zabawki to SuperSkin™, dzięki niemu Fleshlight® jest tak rozpoznawalną i cenioną marką. Turbo Thrust jest trochę inny, co prawda wykonany z materiału SuperSkin™, ale jego konsystencja jest bardziej jak galareta. Dzięki czemu, przy odpowiednej regulacji ciśnienia, idealnie przylega do członka, jeszcze bardziej potęgując doznania.

Fleshlight® Turbo Thrust

249,95 zł

Turbo Thrust budowa rękawa masturbacyjnego

Rękaw masturbacyjny został podzielony na 3 struktury, które w połączeniu dają bardzo zróżnicowaną stymulację, ma być ona odwzorowaniem prawdziwego seksu oralnego.

 • Pierwsza część imituje usta,
 • druga język,
 • trzecia znajdująca się tuż za drugim pierścieniem przypomina gardło.

Zróżnicowane bodźce w połączeniu z odrobiną wyobraźni dostarczają wiele, dotąd nieznanej przyjemności.

masturbator męski fleshlight

Dla jeszcze większej stymulacji rekomenduje użycie lubrykantu chłodzącego lub rozgrzewającego na bazie wody, najlepiej tego z serii Fleshlight Fleshlube Ice lub Fire – ma konsystencje, która idealnie rozprowadza się po całym rękawie. Dając dodatkowe, wyjątkowe doznania, pobudzając zakończenia nerwowe znajdujące się na penisie.

fleshlight turbo thrust

Rękaw masturbacyjny łatwo wyciąga się z obudowy, co wpływa na prostotę dbania o higienę gadżetu. Żeby dokładnie wyczyścić swój masturbator wystarczy zaledwie odrobina wody, odrobina mydła lub żelu antybakteryjnego, żeby zachować go w czystości. Zanim ponownie włożymy rękaw do obudowy, warto na godzinę czy więcej odłożyć go w miejsce, w którym będzie mógł wyschnąć. 

fleshlight

Turbo Trust pierwsze wrażenie

Używałem tego masturbatora ze swoją partnerką, ale także w pojedynkę. Powiem szczerze, w obu sytuacjach odczucia są inne, jednak nadal ekscytujące. W samotnych pieszczotach zwracałem uwagę na każdy ruch, na to, jak wypustki przyjemnie stymulują całego członka i siła tych doznań jest różna
w zależności od poziomu ciśnienia w środku.

Naprawdę polecam poświęcić trochę więcej czasu masturbacji, pobawić się zaworem od ciśnienia i poruszać masturbatorem pod różnymi kątami… wrażenia niezapomniane. W igraszkach z partnerką zwróciłem uwagę na rzecz, o której wcześniej nawet nie pomyślałem, a jest ogromnym plusem. Mianowicie chodzi o przezroczystą obudowę - rosnąca ekscytacja w oczach partnerki, która obserwowała moje zabawy, była bardzo podniecająca. Ciężko jest opisać to słowami, musicie po prostu tego spróbować!

fleshlight gadżet dla mężczyzny masturbator

Fleshlight Turbo Thrust w skrócie

 • Obudowa przypominająca kształtem latarkę,
 • Flagowy model Fleshlight®,
 • Wykonany z materiału SuperSkin™,
 • Wśród innych masturbatorów z serii Fleshlight wyróżnia się galaretowatą konsystencją,
 • Rękaw masturbacyjny podzielony na 3 rodzaje wypustek,
 • Intuicyjny zawór do regulacji ciśnienia,
 • Imituje seks oralny,
 • W połączeniu z lubrykantem chłodzącym/rozgrzewającym dostarcza dodatkowej stymulacji,
 • Prosty w czyszczeniu,
 • Unikatowy pomysł na prezent.


Seks i Orzeszki

Swoje bloga założyliśmy z potrzeby artystycznego wyżycia się i dzielenia ze światem doświadczeniami poszukiwania złotego środka na szczęśliwe życie. Między pracą i obowiązkami zawsze trzeba mieć czas na miłość, uśmiech i radość z rzeczy, które mamy na co dzień, a których zwykle nie zauważamy! Chcemy zarazić Cię pozytywną energią i przedstawiać zwykłą codzienność w niezwykłym świetle, by udowodnić, że świat i seks bez różowych okularów jest nawet lepszy, bo ma więcej kolorów!