Jaki knebel wybrać? Czym się różnią?

Jaki knebel wybrać? Czym się różnią?

Michalina Grabowska
Ładowanie...

Jeśli szukasz informacji, w jaki sposób wybrać najlepszy dla siebie knebel, co to jest BDSM już zapewne wiesz. Ostrzejszy seks bazujący na uległości i dominacji może powodować głośne dźwięki i krzyki ze strony partnerów.

Jeśli chcemy uciszyć seksualne zbliżenia lub spróbować erotycznych doznań bez użycia słów warto zaopatrzyć się w knebel do ust.

Dla osób niewtajemniczonych mogą kojarzyć się z okrucieństwem, jednak w sztuce BDSM kneble są częścią gry w uległość i dominację. Taki gadżet uniemożliwia mówienie, ale nie powstrzymuje innych odgłosów takich jak jęki lub krzyki. Dają niesamowity efekt wizualny i perfekcyjnie pasują do fetyszowych sesji zdjęciowych.

kenebel kulka i z otwartą buzią

Rodzaje knebli do ust

Na rynku istnieje kilka różnych modeli, które można dopasować do własnych wymagań i potrzeb. Wyróżniamy wśród nich:

  • knebel otwarty — idealny do zabaw w doktora. Są w postaci pierścienia, który rozwiera szczęki, zapewniając dostęp do ust. Jego forma pozwala na swobodne oddychanie,

  • knebel wędzidło — wizualnie przypomina część końskiej uprzęży. Składa się z kawałka pręta, nie rozszerza zbyt mocno ust, dlatego nie utrudnia mówienia całkowicie. Idealny dla osób, które męczą się szerokim rozwieraniem ust,

  • knebel bondage — alternatywa dla taśmy, kiedy chcecie zakleić usta osobie zdominowanej. Taka taśma klei się sama do siebie, a nie do skóry, więc zapobiegnie bolesnemu odrywaniu,

  • knebel nadmuchiwany — gadżet, który wkłada się do ust, a następnie nadmuchuje, aby wypełnić jamę ustną. Dostępny oddzielnie, jako maska z kneblem lub w formie butterfly gag. Ten ostatni rodzaj przypomina motyla, którego tułów znajduje się w ustach, a skrzydła pozostają na zewnątrz,

  • knebel z penisem — knebel dla fanów ostrej zabawy. Może utrudniać oddychanie i często nie jest zbyt przyjemny w użyciu. Daje możliwość dominacji, kiedy osoba dominująca każe partnerowi wziąć członka do ust, po czym uniemożliwia wyjęcie go, dzięki zapięciu uprzęży lub pierścienia,

  • knebel kaganiec — w formie łatki zakrywającej usta lub policzki złączonej z mocowaną na głowie uprzężą,

  • knebel smoczek — inspirowany dziecięcym smoczkiem z towarzyszącą mu uprzężą,

 

  • knebel improwizowany — to knebel stworzony z przedmiotów codziennego użytku jak bielizna, szalik czy pończochy. Powstałe na potrzeby chwili wymagają jednak dodatkowej uwagi przy stosowaniu, aby nie wepchnąć ich zbyt głęboko w usta.

czarny knebel z kulka

Dla początkujących lepsze będą mniejsze rozmiary, które nie spowodują takiego intensywnego bólu szczęki jak ich większe odpowiedniki. Wybieraj produkty wysokiej jakości, wykonane z hipoalergicznych materiałów, który łatwo będzie można utrzymać w czystości.

Higiena jest najważniejsza, dlatego koniecznie pamiętaj o umyciu sprzętu przed i po każdym użyciu. 

Bezpieczeństwo podczas korzystania z knebli 

Decydując się na zabawy z kneblem BDSM, musicie uzgodnić z partnerem sygnał bezpieczeństwa, różniący się od standardowych odgłosów, jakie wydawane są podczas seksu. Służy on do informowania drugiej osoby, kiedy zaczynamy czuć się niekomfortowo. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zakneblowana osoba nie może mówić, więc znak musi być bardzo wyraźny. 

Kneble utrudniają oddychanie i połykanie, dlatego nie będą odpowiednie dla osób zmagających się z astmą, alergiami czy przeziębieniem.

Mogą powodować także odruch wymiotny, a niemożność połykania może dać nawet śmiertelny efekt, dlatego należy uważnie obserwować reakcje zakneblowanej osoby. 

rysuneko kobiety z kneblem różą

Pamiętajcie o odpowiedniej pozycji, w której korpus osoby zakneblowanej jest w pozycji pionowej i w lekkim pochyleniu do przodu. Pozwoli to na wyciekanie śliny gromadzącej się w ustach i zapobiega zadławieniu. 

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
MASKA OBSESSIVE GRATIS
MASKA OBSESSIVE GRATIS
Trwa do wyczerpania zapasów
LUBRYKANT DUREX GRATIS
LUBRYKANT DUREX GRATIS
Trwa do odwołania