Najczęstsze pytania o Lovense Lush 3. Odpowiadamy!

Hello Seks

Biolog przed 30 za chwilę również psycholog. Zawsze jednak więcej niż sama biologia, ciekawili mnie ludzie i ich zachowania, dlatego teraz kończę psychologię. Na blogu nie zamierzam się w żadnym stopniu ograniczać. Mam w planach zarówno tematy trudne, jak i te, które po prostu "są na czasie". Bądźmy szczerzy, seksualność w Polsce jest tematem dopiero raczkującym, a wiele tematów to wciąż tabu. Zamierzam przeprowadzić moją własna rewolucję - chociaż nie czuje się drugą Wisłocką.

8 miesięcy temu

Jak działa Lovense Lush 3 i jakie są jego funkcje?

Lovense Lush 3 to innowacyjny gadżet erotyczny, który z pewnością zaspokoi potrzeby każdej kobiety. Jest to wibrująca kulka, którą można zdalnie sterować za pomocą aplikacji na smartfonie. Dzięki temu, że jest wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku silikonu, zapewnia nie tylko intensywne doznania, ale również komfort użytkowania. Kulka Lush została zaprojektowana w taki sposób, aby można było z niej dyskretnie korzystać poza domem jak i na odległość. 

Natalia

lovense lush 3 wibracje

Jakie są wymiary Lovense Lush 3?

Lush 3 ma wymiary zbliżone do swoich poprzednich wersji. Cała zabawka to 96 x 75 mm. Ogonek ma długość 135 mm, a jajeczno 76 x 38 mm. Dzięki anatomicznie wygiętej końcówce dobrze układa się na łechtaczce przenosząc wibracje. Kulka dopochwowa Lush 3 posiada niewielką wypukłość dzięki czemu lepiej stymuluje punkt G i przednią ścianę pochwy.

Natalia

Lovense Lush 3 wymiary

Jak sparować Lovense Lush 3 z moim smartfonem?

To bardzo proste. Aplikacja jest dostępna w sklepie Apple, oraz dla użytkowników systemu Android. Pobierz ją i zaloguj się tworząc unikatowe konto.

 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania/wyłączania Lush 3, aby włączyć zabawkę.
 • Dioda zacznie migać, wskazując, że jest włączona i gotowa do sparowania. 
 • Kliknij w ten przycisk Kliknij ‘+’ w aplikacji, aby rozpocząć wyszukiwanie.
 • Po znalezieniu zabawki kliknij “done”. Dioda będzie się świecić - oznacza to, że twoja zabawka jest już podłączona do smartfona. 
Natalia

lovense lush 3 podłączenie z aplikacją na smartfon

Czy Lovense Lush 3 jest łatwy w obsłudze i czy wymaga specjalnych umiejętności?

Lush 3 jest bardzo intuicyjny w użytkowaniu. Uniwersalny rozmiar gadżetu będzie idealny dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Sporym minusem może jednak okazać się brak języka polskiego w aplikacji marki Lovense. Jednak już sama zabawka bez aplikacji dostarcza wielu intensywnych wrażeń.

Natalia

Czy Lovense Lush 3 jest wodoodporny?

Lovense Lush 3 jest wodoodporny, co pozwala na korzystanie z niego podczas kąpieli lub pod prysznicem. 

Natalia

Jak długo trwa bateria w Lovense Lush 3?

Po pełnym naładowaniu urządzenie jest w stanie gotowości nawet do 120 godzin. Czas pracy różni się od tego z jakiego trybu będziemy korzystać. Na najniższym trybie producent zapewnia nawet do 290 min rozrywki. 

Natalia

lovense lush 3 magnetyczna ładowarka

Czy Lovense Lush 3 jest cichy?

Głośność to bardzo subiektywna sprawa. Według producenta i naszych badań jego głośność oscyluje w granicach 40-48 db. Jest to jeden z niższych wyników jeśli chodzi o gadżety erotyczne. 

Natalia

Jakie są tryby wibracji w Lovense Lush 3?

Lovense Lush 3 posiada wiele funkcji, takich jak: regulacja intensywności wibracji czy korzystanie z siedmiu gotowych wzorów lub tworzenie zupełnie nowych. Sterowanie wibracjami za pomocą dźwięków muzyki lub otoczenia, wiele trybów pulsacyjnych czy wibracje na alarm! 

Natalia

tryby wibracji w lovense lush 3

Czy Lovense Lush 3 jest bezpieczny dla zdrowia i prywatności użytkownika?

Lovense Lush 3 to innowacyjny gadżet erotyczny, który cieszy się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących nowych doznań seksualnych. Jednak wiele osób zastanawia się, czy jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia i prywatności użytkownika. Odpowiedź brzmi: tak. Lovense Lush 3 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkownika. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które nie powodują podrażnień ani alergii. Ponadto, urządzenie jest łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Co więcej, aplikacja Lovense jest również bezpieczna dla prywatności użytkownika. Producent zapewnia, że dane osobowe są chronione, szyfrowane i nie są udostępniane osobom trzecim. Wszystkie informacje są przechowywane w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi unijnymi przepisami. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z urządzeń erotycznych zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego zawsze należy stosować się do zaleceń producenta i dbać o swoje bezpieczeństwo.

Natalia

lovense lush 3 najlepszy gadżet dla kobiet

Jakie są opinie użytkowników na temat Lovense Lush 3 i czy warto go kupić?

Klienci najczęściej oprócz mocnych wibracji doceniają bezpieczeństwo aplikacji i dobre połączenie z aplikacją Lovense. Jako jedna z niewielu aplikacji jest ciągle dopracowywana na tle połączenia, że jej zawieszanie się czy wyrzucanie z czatu zdarza się niezwykle rzadko. Darmowa aplikacja mobilna pozwala na kontrolowanie wibracji i intensywność zabawy z dowolnego miejsca na świecie. Wiele osób, które miały okazję go wypróbować, chwali jego funkcjonalność i jakość wykonania. Jego cicha praca pozwala na dyskretną zabawkę w każdych warunkach. Warto zaznaczyć, że urządzenie jest w pełni wodoodporne, co umożliwia korzystanie z niego podczas kąpieli lub pod prysznicem. 

Natalia

Czy Lovense Lush 3 jest kompatybilny z innymi urządzeniami Lovense?

Tak! Możesz swoje jajeczko Lush 3 zsynchronizować z innymi produktami Lovense na aplikację. 

Jak połączyć zabawkę z Lovense Remote?

 • Otwórz i zaloguj się do aplikacji Lovense Remote
 • Upewnij się, że twoja jak i Partnera/ki zabawka jest połączona z aplikacją za pomocą bluetooth.
 • Przejdź do zakładki ‘Long Distance’ i otwórz okno czatu dla Partnera z którym chcesz się połączyć.

Jeśli nie widzisz kontaktu na liście, kliknij ‘+’ i wyślij mu/jej zaproszenie do znajomych

 • Wybierz ‘Sync’, aby wysłać prośbę o zsynchronizację zabawek. Po zaakceptowaniu wasze zabawki będą wzajemnie kompatybilne.

Aplikacja otwiera przed Wami wiele ścieżek - możecie aktywować wibracje w obu zabawkach jednocześnie, zmieniać tryby korzystając z gotowych wzorów czy tworzyć własne kombinacje. 

Jeśli zależy Ci na tym, aby urządzenie wibrowało tak samo szybko jak pracuje Partnera masturbator - mamy dla Ciebie złą wiadomość. Tylko Max/Max 2 i Nora ma dostęp do tego rodzaju pracy polegającej na dostosowaniu wibracji do ruchów innego urządzenia. 

Natalia

lovense lush 3 intuicyjny panel sterowania

Co to jest tryb Ninja w Lovense Lush 3?

Tryb Ninja to nowa funkcja aplikacji Lovense, która zapewnia dyskretny interfejs do sterowania zabawką podczas korzystania z funkcji wzorów czy trybu muzyki. Interfejs naśladuje odtwarzacz muzyczny, umożliwiający sterowanie zabawką z poziomu paska powiadomień lub ekranu blokady w telefonie.

Jak włączyć tryb Ninja w aplikacji Lovense? 

Tryb Ninja jest dostępny dla najnowszej wersji Lovense Remote. Jeśli jest dla Ciebie niedostępny, zaktualizuj aplikację.

 • Otwórz Lovense Remote i podłącz swoją zabawkę.
 • Wybierz opcje sterowania zabawka za pomocą muzyki lub gotowych wzorów
 • Gdy zabawka zacznie reagować na muzykę lub wzór, możesz uruchomić aplikację w tle lub zablokować ekran.
 • Steruj muzyką i wzorami za pomocą interfejsu na pasku powiadomień lub na ekranie blokady.
Natalia

Jakie są różnice pomiędzy modelami Lovense Lush?

Lovense Lush 3 czy Lovense Lush 2 - porównanie i różnice

Lovense Lush 3 i Lovense Lush 2 to dwa modele popularnych kulek dopochwowych, które oferują zdalną kontrolę poprzez aplikację na smartfonie. Oto porównanie i różnice między tymi dwoma modelami:

 • Design: Lovense Lush 3 ma bardziej zaokrąglony kształt niż jego poprzednik, co czyni go bardziej ergonomicznym i łatwiejszym w użyciu. Jest również nieco większy niż Lush 2.
 • Silnik: Lovense Lush 3 ma mocniejszy silnik niż Lush 2, co oznacza, że ​​jest w stanie zapewnić silniejsze wibracje.
 • Cicha praca: Lovense Lush 3 jest znacznie cichszy niż Lush 2, co oznacza, że ​​jest bardziej dyskretny w użyciu.
 • Ładowanie: Lovense Lush 3 ma zmieniony sposób ładowania, który jest bardziej wygodny i łatwiejszy w użyciu niż w Lush 2.
 • Połączenie Bluetooth: Lovense Lush 3 ma poprawione połączenie Bluetooth, co oznacza, że ​​aplikacja będzie sprawiała mniej problemów.
 • Aplikacja: Lovense Lush 3 działa z tą samą aplikacją co Lush 2, jednak aktualizacja aplikacji zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń.
Podsumowując, Lovense Lush 3 jest ulepszoną wersją swojego poprzednika, oferując mocniejszy silnik, cichszą pracę i łatwiejsze ładowanie, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób, które szukają dyskretnej i mocnej kulki dopochwowej.

lovense lush 3 zdjęcie produktowe


Hello Seks

Biolog przed 30 za chwilę również psycholog. Zawsze jednak więcej niż sama biologia, ciekawili mnie ludzie i ich zachowania, dlatego teraz kończę psychologię. Na blogu nie zamierzam się w żadnym stopniu ograniczać. Mam w planach zarówno tematy trudne, jak i te, które po prostu "są na czasie". Bądźmy szczerzy, seksualność w Polsce jest tematem dopiero raczkującym, a wiele tematów to wciąż tabu. Zamierzam przeprowadzić moją własna rewolucję - chociaż nie czuje się drugą Wisłocką.