Najmniej awaryjne gadżety erotyczne: Sprawdź nasz ranking 2023

Michalina Grabowska

2 miesięcy temu

Szukasz niezawodnych i bezpiecznych rozrywek w sypialni? Chcesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i cieszyć się intymnymi chwilami bez zakłóceń? To świetnie, ponieważ w dzisiejszym wpisie rozwiniemy temat najmniej awaryjnych zabawek erotycznych. Odkryjemy, które produkty cieszą się reputacją niezawodności, zapewniając nie tylko przyjemność, ale także spokój umysłu. Gotowi na ekscytującą podróż po świecie bezpiecznej i satysfakcjonującej rozrywki dla dorosłych?

gazety erotyczne

Najmniej reklamowane gadżety erotyczne z wibracjami

Awaryjność gadżetów erotycznych może stanowić problem dla wielu osób, które szukają satysfakcji i przyjemności w swoim życiu seksualnym. Produkty tego rodzaju mogą ulegać różnym usterkom, co może wpłynąć na doświadczenie użytkownika. Istnieją różne aspekty, które wpływają na awaryjność tych gadżetów. 

Oto kilka kluczowych kwestii związanych z awaryjnością gadżetów erotycznych:

  • Jakość wykonania. Gadżety erotyczne wykonane z niskiej jakości materiałów mogą być bardziej podatne na awarie. Dlatego ważne jest, aby inwestować w produkty renomowanych marek, które stawiają na jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania.
  • Zasilanie. Gadżety erotyczne z wibracjami często wymagają baterii lub akumulatorów. Awaryjność może być wynikiem problemów z zasilaniem, takich jak wycieki baterii, niesprawne akumulatory lub źle działające złącza. Producenci ostrzegają przed stosowaniem ładowarek z trybem szybkiego ładowania.
  • Uszkodzenia mechaniczne. Gadżety erotyczne mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym, zwłaszcza jeśli są używane w nieodpowiedni sposób.
  • Problemy z elektroniką. Awaryjność może być wynikiem problemów z elektroniką, takich jak awarie przewodów czy układów sterujących.

Aby zminimalizować ryzyko awarii gadżetów erotycznych, warto inwestować w produkty wysokiej jakości, dbać o ich prawidłową konserwację, stosować się do zaleceń producenta dotyczących użytkowania i przechowywania, oraz regularnie sprawdzać stan techniczny urządzeń. Przede wszystkim, warto być odpowiedzialnym konsumentem i wybierać produkty, które spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa i jakości.

fioletowe gadżety

Najmniej awaryjnymi gadżetami z wibracjami są na pewno te zasilane kablem USB. W przypadku tańszych modeli w których wykorzystywane są paluszki baterii dużo łatwiej jest o awarię. Może to wynikać z nieprawidłowych lub starych baterii, uszkodzeń mechanicznych w środku w przypadku wkładania i wyjmowania itd. 

Gdybyśmy mieli wskazać najmniej awaryjny, ale wibrujący produkt zdecydowanie byłyby to wszelkiego rodzaju pulsatory. Ich cena ma swoje odzwierciedlenie w jakości wykonania. Są one dużo bardziej dopracowane pod względem technologicznym niż klasyczne wibratory.

Drugim aspektem jest ilość funkcji - im więcej zastosowanych funkcji czy wypustek stymulujących tym częściej spotykamy się z problemem po stronie elektroniki. 

Najlepsza bezawaryjna marka roku 2023

Przeprowadziliśmy dla Was testy na bazie naszych zgłoszeń reklamacyjnych i ilości sprzedanych egzemplarzy. Wszystko po to, aby sprawdzić która z bestsellerowych marek najrzadziej wymaga procesów reklamacji. Badanie obejmowało okres od 1 do 30 września 2022 oraz 2023 roku. 

Poniższa tabela przedstawia procentowy udział produktów reklamacyjnych w porównaniu z ilością sprzedanych egzemplarzy. 

wykresy

wykresy

 

Jak można zauważyć oba wykresy wyraźnie pokazują, że jednymi z najmniej awaryjnych producentów są Fun Factory oraz Lelo. Biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych egzemplarzy oraz wzrost reklamacji w przypadku Lelo w roku 2023 zwycięzcą zostaje marka Fun Factory. 

Ich hala produkcyjna znajduje się w Niemczech. Tam również z niemiecką precyzją każdy z gadżetów jest pakowany i składany ręcznie o czym można przeczytać na bezpośredniej stronie producenta. Na ich plus można wyróżnić również specjalnej klasy silikon medyczny, który nie jest pokryty śliską powierzchnią. Jest to idealne rozwiązanie dla osób alergicznych i wrażliwych. 

wykresy

Możemy zastanowić się, dlaczego Lovense zajmuje tak wysokie miejsce. Odpowiedź jest stosunkowo prosta - większość Klientów oczekuje od produktu premium maksimum satysfakcji. W 90% przypadkach problemy zgłaszane przez Klientów obejmowały łączność zabawki, a aplikacją mobilną lub sterowaniem na odległość. Jeśli nie jest to zakup z docelową funkcjonalnością to nie ma się o co martwić. 

Badanie jest jedynie poglądowe i ma za zadanie zobrazować ilość reklamacji per najpopularniejsza marka. 

Reklamacja gadżetów erotycznych

Warto wiedzieć, jak postępować w przypadku reklamacji gadżetów erotycznych, aby zminimalizować stres i rozwiązać problem skutecznie. Problemy z funkcjonowaniem gadżetu erotycznego mogą być różne. Od problemów z ładowaniem, poprzez głośną pracę lub po prostu nie będą chciały się włączyć. To co najważniejsze to przed użyciem koniecznie należy przeczytać instrukcję obsługi lub skontaktować się ze sklepem w celu instruktażu. Czasami mamy obawy, że nasz produkt nie działa poprawnie, a wystarczy np. przycisnąć inny przycisk lub wyłączyć blokadę podróżną. 

Renomowany sprzedawca otacza swoją opieką i pomaga w rozwiązywaniu problemów z gadżetem także na długo po zakupie. Warto kupować gadżety erotyczne ze sprawdzonych źródeł, gdzie mamy pewność, że w razie problemów nie zostaniemy sami z niedziałającą zabawką. 

Utylizacja gadżetów erotycznych w N69.pl

W N69.pl wiemy jak ważne jest Wasze bezpieczeństwo i komfort korzystania z zabawek erotycznych. Wszystkie nowe problemy związane z niepoprawnym działaniem urządzenia są natychmiast zgłaszane producentowi w celu wyeliminowania problemu.

Każdy z naszych Klientów jest objęty 2 letnim okresem gwarancji na sprzedany produkt. Jako jedyni jesteśmy w stanie przeprocesować reklamację w przeciągu 2-3 dni roboczych. W większości sklepów okres narzucony przez prawo to aż 14 dni!

W N69.pl problem załatwiamy niemalże od ręki. W przypadku uznanej reklamacji zwracamy całość środków za produkt lub wymieniamy na całkowicie nowy. Nie podejmujemy się naprawy, więc zawsze masz pewność, że nowy produkt jest higieniczny i pochodzi bezpośrednio od producenta. Uszkodzone gadżety erotyczne oddajemy do specjalnego zakładu utylizacji produktów elektronicznych. 

A co w przypadku kiedy na produkt nie obejmuje już gwarancja, a chcę dbać o nasze środowisko? Możesz go do nas bezpłatnie odesłać, a my zutylizujemy go za Ciebie! Nie płacisz nawet za koszt wysyłki - dla nas najważniejszy jest numer twojego zamówienia.

Dzięki temu oboje dbamy o środowisko, a to rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić kilka złotych, które musiałbyś zapłacić za zutylizowanie sprzętu.

 

 


Michalina Grabowska