fun factory masażer do ciała n69.pl

NEWS: Fun Factory wypuszcza swój pierwszy masażer do ciała

Kamila, Edukator Seksualny
Ładowanie...

NOWY JORK 03.2023

Fun Factory zaprezentowało swoją pierwszą różdżkę - Fun Factory Vim.

Prezentacja nowości od marki gadżetów erotycznych Fun Factory miała miejsce podczas imprezy prasowej, która odbyła się w Muzeum Seksu w Nowym Jorku w marcu 2023.

nowość od fun factory, pierwszy masażer ciała

W trakcie tego wydarzenia odbyły się warsztaty z szefową globalnego marketingu i edukacji
Fun Factory - Kristen Tribby, autorką projektu - Zachary Zane i specjalistką od wandów - Carly Steif.

"Impreza nie tylko powitała Vim w szeregach Fun Factory, ale także zabrała uczestników w podróż po wiedzę seksualną"

Kristen Tribby
masażer ciała od fun factory
Dyskusja obejmowała tematy nie tylko jaki wpływ mają wandy na amerykańskie style masturbacji, ale także czym jest enging i jak osoba z penisem może doświadczać przyjemności z tej zabawki. 

Kristen Tribby zdradziła powód dlaczego Fun Factory wstrzymało się z wprowadzeniem różdżki do swojej linii produktów aż do teraz. Firma najpierw spędziła wiele czasu badając inne zabawki pod kątem ich problemów, by stworzyć swój gadżet pozbawiony wad. 

kristen tribby

Kristen Tribby

Czym wyróżnia się Fun Factory Vim? 

Fun Factory Vim jest o 50% cichszy i 32% lżejszy niż inne wiodące różdżki. Jest super konfigurowalny, dzięki czemu mogą się nim cieszyć zarówno początkujący, jak i osoby doświadczone.
 

"Kiedyś myślałem, że różdżki są tylko dla kobiet, ale kiedy zacząłem używać różdżek w trakcie gry wstępnej, zdałem sobie sprawę, że są one super satysfakcjonujące i naprawdę zabawne. Szczególnie polecam Vim do perineum i stymulacji analnej".

Zachary Zane

fun factory vim masażer różdżka

Jak zauważyła Carla Steif - masażery do ciała to potężne narzędzie do mapowania przyjemności. Zwiększają pewność siebie i pozwalają skupić się na doznaniach całego ciała. 

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.