Nowe korki Durex w konsultacji z chirurgiem analnym

Nowe korki Durex w konsultacji z chirurgiem analnym

Kamila, Edukator Seksualny
Ładowanie...

Durex to marka, która cieszy się dużym zaufaniem klientów dzięki swojej długiej historii, solidnej reputacji i promocji bezpiecznego seksu. Jest często kojarzona z wartościami takimi jak dbałość o zdrowie, zaufanie i przyjemność. 

Korki analne Durex to nowość w świecie produktów erotycznych i zdrowia seksualnego. Przy ich powstaniu swój udział miał chirurg analny. To prawdziwa rewolucja, łącząca najnowsze osiągnięcia technologiczne z wiedzą medyczną, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas eksploracji intymnych przyjemności.

Czym jest korek analny Durex?

Podstawowe informacje o korkach analnych Durex

Korki analne Durex, jako gadżety erotyczne, są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Dzięki swojej ergonomii i jakości wykonania gwarantują bezpieczeństwo i wygodę podczas użytkowania. 

Korek analny Durex to gadżet, używany do stymulacji odbytu. Jest on w formie stożka, z wąską podstawą i szerszym końcem, aby zapobiec zbyt głębokiemu wprowadzeniu i umożliwić łatwe usunięcie.

Korki analne Durex są wykonane z delikatnego w dotyku silikonu, który sprawia, że penetracja jest gładka i przyjemna. Korki analne doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając stabilność i wygodę podczas użytkowania.

Zabawki analne Durex obejmują zestaw korków analnych Durex Play Deep & Deeper (nad którego stworzeniem czuwał chirurg zajmujący się zdrowiem analnym - dr Evan Goldstein) orazwbirujący korek analny Durex Play Pop & Buzz.

durex korki analne

Różne rodzaje korków analnych oferowanych przez Durex

Durex ma swojej ofercie wibrujący korek analny Durex Play Pop & Buzz oraz zestaw korków analnych Durex Play Deep & Deeper. Produkty są całkowicie bezpieczne dla ciała. 

Zestaw dwóch korków analnych to doskonały wybór dla osób, które chcą czerpać maksymalną przyjemność bez bólu. Ich specjalnie zaprojektowany kształt we współpracy z dr Goldsteinem, chirurgiem analnym, gwarantuje komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

Jak działa wibrujący korek analny Durex?

Wibrujący korek analny Durex Play Pop & Buzz to wibrująca zatyczka analna, która jest całkowicie bezpieczna i komfortowa podczas użycia. Bardzo wiele osób korzysta z korków analnych jako sposobu na przygotowanie do seksu analnego. Wibrujący korek analny ma wyprofilowany kształt i szerszą podstawę, która zapewnia stabilność i wygodę podczas użytkowania.

Wibrujący korek analny Durex jest wyposażony w 7 trybów wibracji, które mogą spowodować intensywne doznania i dreszcze w pobliżu pośladków. Korzystając z wibrującego korka analnego Durex, pamiętaj o lubrykancie na bazie wody. 

Najważniejsze, aby podczas korzystania z tego typu gadżetu być zrelaksowanym. Nie spieszmy się i bądźmy delikatni. 

Jak prawidłowo używać korka analnego Durex?

Podstawowe zasady bezpiecznego użytkowania korka analnego

Przy korzystaniu z korków analnych Durex bardzo ważne jest, aby przed ich użyciem umyć je ciepłą wodą z mydłem antybakteryjnym lub przeznaczonym do tego preparatem.

Kluczowe jest także użycie lubrykantu. Najlepiej zdecydować się na lubrykant na bazie wody, który będzie idealnie pasował do materiału, z którego wykonano gadżet. Lubrykant nanosimy na korek oraz okolice odbytu.

korki analne durex

W ofercie Durex znajdziemy szeroką gamę lubrykantów, które doskonale sprawdzą się podczas stosowania korków analnych oraz innych gadżetów erotycznych. Wśród nich warto wymienić żele intymne Durex, takie jak żel Durex Naturals, który jest wykonany z naturalnych składników i doskonale nawilża oraz łagodzi podrażnienia.

Po odpowiednim nawilżeniu wybieramy pozycję, która ułatwi nam wprowadzenia gadżetu. Spokojnymi ruchami stopniowo wprowadzamy korek do odbytu. Jeśli zaczynamy czuć ból - jeszcze bardziej zwalniamy albo całkowicie przerywamy czynność. Najważniejsze to być cierpliwym i delikatnym. 

Kiedy i jak używać wibrującego korka analnego Durex?

Jeśli zdecydujesz się na eksperymentowanie z korkami analnymi, warto poznać kilka podstawowych zasad ich użytkowania. Przede wszystkim, ważne jest, aby zacząć od mniejszych rozmiarów, szczególnie jeśli jesteś początkującym w tej dziedzinie. Korek analny dla początkujących powinien być wykonany z miękkiego i elastycznego materiału, co ułatwi jego wprowadzenie.

Przed rozpoczęciem zabawy z korkiem analnym, warto zadbać o odpowiednie nawilżenie. W tym celu warto sięgnąć po lubrykant analny Durex, który ułatwi wprowadzenie korka i zwiększy komfort podczas jego użytkowania. Pamiętaj, aby stosować lubrykanty na bazie wody lub silikonu, które są bezpieczne dla korków analnych wykonanych z różnych materiałów.

korki analne durex

Podczas używania korka analnego, ważne jest, aby zachować ostrożność i cierpliwość. Wprowadzaj korek powoli, a jeśli odczuwasz dyskomfort lub ból, zatrzymaj się i spróbuj ponownie później. Pamiętaj, że korki analne mogą przynieść nowe przyjemności i wzbogacić życie seksualne, ale tylko wtedy, gdy są używane prawidłowo i z poszanowaniem granic swojego ciała.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do używania korka analnego?

Korek analny wysokiej jakości nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Prawidłowe korzystanie z tego typu gadżetów niesie za sobą same korzyści dla zdrowia seksualnego i życia intymnego. 

Jednak w przypadku, gdy nieodpowiednio stosujemy korki analne, możemy nabawić się przykrych dolegliwości. Najczęściej nieprawidłowym zachowaniem w przypadku stosowania korków jest korzystanie z nich przez cały dzień. 

Takie całodobowe stosowanie korków powoduje zaburzenie motoryki odbytu i odbytnicy. Nierzadko powoduje to przerwanie ciągłości błony śluzowej i szczelin odbytu, co skutkuje bólem i swędzeniem.

Korzystanie także z korków analnych wątpliwej jakości powoduje, że mogą pojawić się podrażnienia lub reakcje alergiczne. Bardzo ważne jest, aby w przypadku zabawek wybierać sprawdzonych producentów, jak Durex.

korki analne

Zestaw korków analnych Durex - dla kogo jest przeznaczony?

Dlaczego warto zainwestować w zestaw korków analnych Durex?

Zestaw korków analnych Deep & Deeper to jeden z produktów, który idealnie sprawdzi się dla początkujących. Korzystanie z nich może przynieść jeszcze większe erotyczne doznania i zwiększyć komfort podczas eksperymentowania z seksualnością.

Korki powstały przy współpracy z chirurgiem analnym - dr Evanem Goldsteinem. Jako wybitny ekspert i lider w tej dziedzinie, dr Goldstein angażuje się w edukację i podnoszenie świadomości, nie tylko wysuwając na pierwszy plan ważne kwestie związane ze zdrowiem seksualnym, ale także eliminując piętno związane ze stosunkiem analnym. 

korki analne

To, co wyróżnia korki analne Durex to przede wszystkim ich wydłużony, nieco stożkowaty kształt. Zapewnia to wysoki komfort we wprowadzeniu korka do środka. W zestawie otrzymujemy dwa korki o różnej wielkości. Mniejszy ma 73 mm długości oraz 29 mm średnicy. Większy to już 120 mm przyjemności i 33 mm średnicy. Jego dwuczłonowa budowa pozwala na powolną eksplorację swoich potrzeb i możliwości. 

Możesz włożyć najpierw jedną część, aby zobaczyć czy to jest dla Ciebie przyjemne przeżycie i w miarę rozluźnienia wsunąć cały do środka. Jego długość może spodobać się w szczególności fanom masażu prostaty, gdyż pozwala ona na tego typu eksperymenty.

Silikon, z jakiego wykonane są korki, jest o odpowiedniej twardości. Z jednej strony pozwala na wygodną aplikację, a z drugiej jest na tyle elastyczny, że nawet osoby początkujące nie będą miały problemów podczas użytkowania. Dr Goldstein pomyślał również o bezpiecznym zakończeniu, które nie pozwoli na mimowolne zaciągnięcie korka do środka podczas orgazmu, a jednocześnie nie przeszkadza w trakcie stosunku.

korki analne

Warto zwrócić uwagę na fakt, że korki analne Durex Deep & Deeper są wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, co sprawia, że są idealne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami analnymi. Pamiętaj jednak, aby zawsze stosować dodatkowy lubrykant, aby zapewnić sobie maksymalny komfort podczas używania korka analnego.

Jak wybrać odpowiedni zestaw korków analnych Durex?

Przede wszystkim, odpowiednio dobrany korek analny zapewnia komfort podczas użytkowania, minimalizując dyskomfort i ryzyko podrażnień lub urazów. Ponadto, wybór właściwego korka analnego może przyczynić się do zwiększenia przyjemności podczas stosunku analnego poprzez odpowiednie dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. 

Istotną kwestią przy wyborze korka analnego jest jego wielkość. Na samym początku analnej przygody warto wybierać zatyczki o wąskim kształcie. Można także zdecydować się na zestaw korków analnych, dzięki czemu dopasujemy korek do własnej anatomii i stopniowo będziemy przesiadać się na większe rozmiary.

Najczęściej korek analny ma stożkowaty kształt, co ułatwia aplikację. Odpowiedni korek analny powinien mieć zaokrągloną końcówkę, aby nie podrażniać delikatnych partii ciała oraz posiadać szeroką zewnętrzną część, która będzie blokować wciągnięcie do odbytu.

korki analne

Ważne jest również, aby korek był wykonany z bezpiecznych dla ciała materiałów, które nie powodują alergii ani reakcji skórnych. Wreszcie, dobór odpowiednich korków analnych może pomóc w zachowaniu higieny podczas zabaw erotycznych oraz zapobiec przypadkowemu wypadnięciu lub przesunięciu się przedmiotu, co może prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji. I takie właśnie są nowe korki marki Durex. 

Ważnym aspektem korzystania z korków analnych Durex jest stosowanie odpowiedniego lubrykantu. Durex oferuje szeroką gamę lubrykantów, które są kompatybilne z korkami analnymi i zapewniają dodatkowy komfort podczas ich używania. Wybór odpowiedniego lubrykantu może znacznie wpłynąć na jakość doświadczeń związanych z korzystaniem z gadżetów erotycznych.

Ważne jest, aby wybierać produkty wysokiej jakości, zapewniające zarówno bezpieczeństwo, jak i przyjemność podczas eksploracji seksualnej. 

Durex jako lider w produkcji gadżetów analnych

Dlaczego Durex jest tak ceniony wśród użytkowników gadżetów analnych?

Marka Durex oferuje szeroką gamę gadżetów erotycznych, wśród których znajdziemy korki analne, wibratory, pierścienie erekcyjne czy stymulatory łechtaczki. Dzięki różnorodności produktów każdy może znaleźć coś dla siebie i wzbogacić swoje życie seksualne. 

Durex ma długą historię jako producent wysokiej jakości prezerwatyw. Ich produkty są starannie testowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności, co daje użytkownikom pewność co do ich jakości. Produkty Durex są łatwo dostępne dla szerokiej grupy ludzi, co przyczynia się do ich popularności.

korki analne durex

Firma Durex stale wprowadza innowacje w swoje produkty, starając się dostarczać użytkownikom nowe i lepsze doświadczenia. Od nowych rodzajów prezerwatyw po żele intymne i gadżety erotyczne - w tym korki analne, Durex stara się zaspokoić różnorodne potrzeby swoich klientów.

Inne popularne produkty analne oferowane przez Durex

Durex to marka, która od lat kojarzona jest z wysoką jakością i innowacyjnością w dziedzinie gadżetów erotycznych. Wśród szerokiej gamy produktów oferowanych przez Durex znajdziemy między innymi akcesoria oraz zabawki erotyczne, które mają na celu poprawę doświadczeń erotycznych i zwiększenie przyjemności podczas intymnych chwil.

Wśród popularnych gadżetów erotycznych Durex warto wymienić między innymi korki analne, wibratory czy pierścienie erekcyjne. Każdy z tych produktów został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb i preferencji użytkowników, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Najpopularniejszymi produktami analnymi marki Durex jest zestaw korków analnych Durex Play Deep & Deeper oraz wibrujący korek analny Durex Play Pop & Buzz. 

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
MIESIĄC RÓWNOŚCI
MIESIĄC RÓWNOŚCI
Trwa do 30 czerwca 2024
FLESHLIGHT -15%
FLESHLIGHT -15%
Trwa do 17 czerwca 2024
MEGA DEAL NA MASTURBATORY
MEGA DEAL NA MASTURBATORY
Trwa do 02 czerwca 2024
MASKA OBSESSIVE GRATIS
MASKA OBSESSIVE GRATIS
Trwa do wyczerpania zapasów
LUBRYKANT DUREX GRATIS
LUBRYKANT DUREX GRATIS
Trwa do odwołania