Twoje ulubione źródło wiedzy na temat seksualności


Akademia N69 to blog dedykowany edukacji seksualnej, który przybliża tematy związane z zdrowiem seksualnym, relacjami międzyludzkimi oraz szeroko pojętym spektrum bezpiecznego seksu.

 

Jesteśmy blogiem, który nie tylko przybliża tematy zdrowia seksualnego, relacji międzyludzkich i bezpiecznego seksu, ale także tworzy przestrzeń do otwartej, uczciwej i bezpiecznej dyskusji na te tematy. Wierzymy, że edukacja seksualna jest kluczowa dla zdrowia i szczęścia każdego człowieka. Dlatego nasze artykuły, porady i informacje są starannie opracowane, bazując na najnowszych badaniach i eksperckiej wiedzy

 

 

Dlaczego warto zaufać naszej wiedzy? 


Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy poświęcają się, aby dostarczyć Tobie treści najwyższej jakości. Nieustannie się rozwijamy, śledząc nowe trendy i reagując na potrzeby naszej społeczności. Dzięki nam możesz czerpać wiedzę i pewność siebie w kwestiach seksualnych, bez obaw o tabu czy wstyd.

Misja Akademii N69


Nasza misja jest jasna i inspirująca: dążyć do przekształcenia sposobu, w jaki ludzie postrzegają i praktykują edukację seksualną. Wierzymy, że wszyscy zasługujemy na dostęp do rzetelnej, opartej na faktach i wolnej od stygmatu wiedzy na temat zdrowia seksualnego i relacji międzyludzkich.


Poprzez nasz blog dążymy do rozpowszechniania informacji, które są zarówno pouczające, jak i inspirujące. Naszym celem jest budowanie społeczności, w której każdy może czuć się akceptowany i wspierany w swojej podróży do zdrowszego życia seksualnego.


Webinar- Poznaj na żywo naszą Akademię

Nasze webinarowe spotkania są dedykowane wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat seksualności, ale niekoniecznie czują się komfortowo rozmawiając o tych sprawach na co dzień. Dzięki naszym spotkaniom możecie poznać nowe informacje, rozwiać wątpliwości i porozmawiać o tematach, które Was nurtują. Wierzymy, że edukacja seksualna jest niezwykle ważna i chcemy pomóc Wam w zdobywaniu wiedzy w sposób bezpieczny i przyjazny.

Natalia Podmokły

Natalia Podmokły

Psycholog, Edukator Seksualny, Biolog

Zawsze staram się przybliżyć temat w sposób przystępny i zrozumiały, aby każdy mógł skorzystać z naszych spotkań. Zapraszam do udziału i do rozmowy - razem możemy wiele osiągnąć!


Poznaj naszych specjalistów


Nasi specjaliści, którzy dzielą się swoją wiedzą na naszym blogu, to elita w dziedzinie psychologii, psychoterapii i seksuologii. Każdy z nich posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz głęboką empatię i zrozumienie dla różnorodnych potrzeb i wyzwań związanych z życiem seksualnym i relacjami międzyludzkimi.


Paulina Urbanowicz

Paulina Urbanowicz

Psycholog, psychoterapeuta i trener mindfulness. Kieruje się zasadą „żyjemy w świecie,który sami konstruujemy”. Skupia się na pracy z błędnymi przekonaniami, które często mogą blokować nasz pełny potencjał.

Sandra Laskowska

Sandra Laskowska

Psycholog. Członek Mind Foundation. Jej celem jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której można swobodnie odkrywać i rozwijać swoją autentyczność. Ma podejście holistyczne. Wierzy, że każda osoba posiada wewnętrzną mądrość i siłę potrzebną do przekształcenia swojego życia.

Izabela Jung

Izabela Jung

Psycholog, seksuolog i trener kompetencji osobistych. Udziela sesji indywidualnych i dla par na tematy związane z psychologią, jak i seksuologiczne. Ma podejście holistyczne. Uważa, że człowiek składa się z ciała, psychiki i ducha.

Dominik Borkowski

Dominik Borkowski

Psycholog, psychoterapeuta i seksuolog. Jest absolwentem międzynarodowego programu studiów psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w psychoterapii. Ukończył szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów", studia podyplomowe z diagnozy klinicznej oraz studia z seksuologii klinicznej.

Mateusz Bartkowiak

Mateusz Bartkowiak

Studiuje i pogłębia wiedzę dotyczącą problemu wczesnego wytrysku u mężczyzn. Tą problematyką zainteresował się podczas własnych wieloletnich prób poradzenia sobie z tą przypadłością. Swoją wiedzę teoretyczną czerpał z zajęć akademickich oraz podręczników seksuologii, zaś wiedzę praktyczną, podczas niezliczonych testów na samym sobie oraz przez prawie 4 lata w branży produkcji filmowychdla dorosłych.