Poznaj Alicia Sinclair - certyfikowany seks edukator & ceo marki Le Wand i B-Vibe

Michalina Grabowska

11 miesięcy temu

Gadżety erotyczne mają wiele odsłon i sposobów na to, aby sprawić nam przyjemność. Jednak duża część społeczeństwa rozmowę o nich traktuje jako tabu, a ich wykorzystanie do sprawiania sobie przyjemności uważa za wstydliwe i niepotrzebne.

Zupełnie inaczej do tematu seksu i masturbacji podchodzi założycielka jednej z czołowych firm w branży erotycznej, którą jest Alicia Sinclair.

alicia sinclair z masażerem le wand

Alicia Sinclair certyfikowany seks edukator

Edukacja z zakresu seksualności, naszej intymności oraz przyjemności, z jaką wiąże się aktywność seksualna to tematyka, o której ciężko rozmawiać wprost. Jednak Alicia Sinclair chciała to zmienić i pokazać, jak seks wpływa na nasze życie. Zdobyła ogromną wiedzę z zakresu ludzkiej seksualności oraz dotyczącą pozytywnego wpływu seksu na naszą codzienność.

Alicia jest autorką wielu szkoleń oraz kursów, które również osobiście prowadzi. Jako certyfikowany seks edukator zachęca do dobrowolnych czynności seksualnych między ludźmi dorosłymi oraz eksperymentowania podczas zbliżeń.

Jej ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie zostało również wykorzystane przez służby specjalne, a dokładniej mówiąc przez FBI. Znana seks edukatorka była bowiem współpracownikiem Departamentu Sprawiedliwości. W ramach wspólnych działań Alicia rozwijała kanał komunikacji pomiędzy rządem, a branżą dla dorosłych w ramach ustawy dotyczącej ochrony dzieci, a także egzekwowaniu nieprzyzwoitych zachowań.

alicia sinclair z nagrodą xbiz

Znaczącym czasem i owocną współpracą było również objęcie przez Alicie stanowiska wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Jimmyjane, która zajmuje się produkcją i sprzedażą akcesoriów erotycznych, takich jak wibratory.

Podczas tej współpracy Alicia opracowała obszerne szkolenie, które dotyczyło przede wszystkim edukacji seksualnej. Było ono skierowane do sprzedawców, aby dzięki wiedzy z zakresu anatomii ciała kobiety i mężczyzny mogli w swobodny sposób radzić sobie z pytaniami dotyczącymi seksu oraz sprzedawanych gadżetów erotycznych, a także radzić sobie z obawami oraz pewnym skrępowaniem podczas mówienia o seksualności.

Alicia Sinclair uzyskała tytuł certyfikowanego seks edukatora w 2015 roku. Zdobycie go było możliwe dzięki ukończeniu obszernych kursów z zakresu seksuologii, umiejętności coachingowych oraz zdobyciu kompetencji w Seks Coachingu po odbyciu szkolenia opracowanego przez pioniera seks edukacji i byłego prezesa AASCET, dr Patti Brittona.

Dzięki swojej edukacji oraz zdobytej wiedzy, a także doświadczeniu praktycznemu Alicia Sinclair jest certyfikowanym edukatorem seksualnym, trenerem oraz członkiem Światowego Stowarzyszenia Trenerów Seksu.

Co więcej, jest instruktorką kursu eksperckiego o nazwie „Sex Toys in Today’s Market”, który można odbyć na Uniwersytecie.

Alicia Sinclair CEO Children of the Revolution (COTR)

Alicia Sinclair oprócz ogromnej wiedzy z zakresu seksualności i prowadzenia szkoleń w tym kierunku zajmuje się również projektowaniem. Stworzyła wiele marek produktów, a jedną z nich jest COTR – Children of the Revolution. Oczywiście jest to marka, która zajmuje się produkcją zabawek erotycznych dla dorosłych. Każdy z gadżetów, który znajdziecie w kolekcji COTR jest niepowtarzalny, a przede wszystkim uosabia osobistą misję oraz wartości i filozofię, jakie Alicia przekazuje w swoich szkoleniach z seksualności. Dzięki takiemu podejściu do seksu, klienci i użytkownicy gadżetów mają możliwość na niezwykle przyjemny i pełen przygód seks.

W skład rodziny marek COTR gadżetów erotycznych wchodzi między innymi Le Wand, B-vibe oraz The Cowgirl. Wszystkie te zabawki zostały stworzone z myślą o zaspokajaniu różnorodnych potrzeb seksualnych kobiet oraz mężczyzn.

Produkty marki Le Wand to segment klasy Premium. Są to zabawki erotyczne wykonane z najwyższą starannością oraz odznaczające się niezwykłą jakością. Zalicza się do nich między innymi różdżki. Są to urządzenia zaprojektowanie specjalnie dla kobiet. Celem ich stworzenia było zagwarantowanie przyjemności seksualnej innej, spektakularnej i takiej, którą można powtarzać bez końca.

Produkty marki Le Wand

Natomiast gadżety marki B-vibe to kolekcja produktów do stymulacji analnej. Tutaj skupiono się właśnie na seksie analnym i stworzono akcesoria, które gwarantują ogromną satysfakcję z pieszczot tych miejsc intymnych. Wszystko to w połączeniu z nowoczesną technologią, przemyślanym designie oraz funkcjonalnością.

Dodatkowo jest to kolekcja szybko rozwijająca się i stale poszerzająca gamę produktów. Warto też dodać, że zamysłem marki B-vibe było nie tylko stworzenie wyjątkowych gadżetów erotycznych do seksu analnego, ale też zachęcanie do odkrywania nowych aktywności seksualnych poprzez edukację.

Gadżety erotyczne marki B-vibe

Dlatego też marka ta udostępnia wiele treści, przewodników oraz instrukcji dotyczących seksu analnego oraz wykorzystania w nim gadżetów erotycznych. Dzięki tym działaniom B-vibe zwiększa świadomość ludzi, zwraca uwagę na różne aspekty naszej seksualności oraz udostępnia zabawki, którymi możemy tą sferę intymności eksplorować.

alicia sinclair z produktami marki b-vibe

Ostatnia z marek rodziny COTR to The Cowgirl. Jest to wyjątkowa seks maszyna kowbojka. Inspiracją do jej stworzenia była popularna pozycja seksualna na jeźdźca. Jej odwzorowanie pod względem technologicznym nie było proste, jednak udało stworzyć się The Cowgirl w ekskluzywnej i zaawansowanej wersji. Umożliwia ona seks bez udziału partnera w pozycji na jeźdźca.

Seks maszyna łączy w sobie nowoczesny wygląd, dużą moc oraz różne tryby pracy, co pozwala na wyjątkowe doznania w pojedynkę. W promocję, a także instruowanie użytkowania maszyny włączyły się znane osobistości takie, jakie popularna seks edukatorka Jessica Drake. Pojawiła się ona w filmach edukacyjnych wprowadzających do The Cowgirl. Dodatkowo w akcji edukacyjnej wzięła udział fotografka Deborah Anderson.

Le Wand masażer supermoc!

Le Wand to seria niezwykłych masażerów do ciała. Można je wykorzystać na dwa sposoby. Jednym z nich jest masaż ciała, a drugim pieszczoty miejsc intymnych. Różdżka Le Wand, bo tak określa się ten gadżet, może być użytkowana zarówno w pojedynkę, jak i podczas wspólnych igraszek.

Budowa różdżki zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gadżetów erotycznych. Urządzenie składa się z dwóch części – głowicy oraz rękojeści. Głowica wykonana jest z bezpiecznego i hipoalergicznego silikonu medycznego, który jest przyjemny w kontakcie ze skórą. Natomiast rękojeść została wyprodukowana z tworzywa ABS, które również jest bezpieczne i nie powoduje reakcji alergicznych na skórze.

Aby dostosować się do odmiennych potrzeb użytkowników, Le Wand dostępny jest w rozmiarze większym oraz nieco mniejszym od standardowego. Naturalnie mniejsze modele są lżejsze, jednak nie oznacza to, że tradycyjny pod względem rozmiarów Le Wand jest mniej poręczny. Bez względu na wybrany rozmiar masażera możecie cieszyć się komfortowym użytkowaniem.

alicia sinclair z masażerem do ciała le wand

Wszystkie różdżki Le Wand wyposażone są w nowoczesne i niezawodne silniki, które gwarantują użytkownikom niezwykłe i mocne doznania. Poszczególne modele będą się różnić od siebie liczbą trybów wibracji oraz ich intensywnością.

Taka różnorodność ma zagwarantować, że każdy znajdzie masażer, który sprosta nawet najbardziej wymagającym miłośnikom stymulacji i masażu ciała. Ponadto każda różdżka posiada etui, w którym można wygodnie przechowywać gadżet oraz ładowarkę, która pozwala na naładowanie urządzenia.

Trzeba też dodać, że masażery Le Wand dostępne są w wielu atrakcyjnych pod względem wizualnym kolorach. Przemyślane i opływowe kształty dodatkowo wpływają na funkcjonalność i modny design.

Oczywiście jak wszystkie gadżety pochodzące z rodziny marek COTR AlicIA Sinclair, różdżki masujące wyprodukowane są z najwyższą starannością oraz jakością. Dlatego też użytkownicy mogą cieszyć się długim i niezawodnym masażem.

Seks edukator Alicia Sinclair bez wątpienia ma ogromny wkład w rozwój branży gadżetów erotycznych, edukacji seksualności, indywidualnych potrzeb kobiet i mężczyzn oraz sposobów ich zaspokajania. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Alicia jest twórczynią wyjątkowych zabawek erotycznych, które wyróżnia nie tylko jakość, ale też modny design, a także nowoczesna technologia gwarantująca niezwykłe doznania.


Michalina Grabowska