koraliki analne n69.pl

Produkty do seksu analnego TOP 10

Kamila, Edukator Seksualny
Ładowanie...

Pjur Back Door - analny lubrykant na bazie wody

Pjur Back Door to wysokiej jakości analny lubrykant na bazie wody, stworzony specjalnie z myślą o zwiększeniu przyjemności związanej z seksem analnym. Jego specjalna formuła została opracowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę i ochronę podczas stosunku.

Pjur Back Door

Pjur Back Door

Jedną z najcenniejszych zalet Pjur Back Door jest jego długotrwała działalność - produkt utrzymuje się na skórze przez długi czas, co eliminuje potrzebę stosowania go ponownie w trakcie zbliżenia. Ponadto jego formuła jest delikatna i nie drażni skóry, a jednocześnie zapewnia optymalne nawilżenie, co wpływa pozytywnie na komfort i satysfakcję z doświadczenia seksualnego.

Dorcel Diamond Plug S - korek analny w kolorze rose gold

Dorcel Diamond Plug S to ekskluzywny korek analny w eleganckim kolorze rose gold, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu intensywnych doznań podczas seksu analnego. Korek ten jest wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznego w użyciu materiału, co zapewnia użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo w czasie stosunku.

Dorcel Diamond Plug S

Dorcel Diamond Plug S

Dużą zaletą Dorcel Diamond Plug S jest jego ergonomiczny kształt, który idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, zapewniając przy tym intensywne doznania.

Ponadto, korek ten posiada precyzyjnie wyprofilowaną końcówkę, co ułatwia jego wprowadzenie i maksymalizuje komfort podczas stosunku.

Satisfyer - zestaw korków analnych w kolorze czarnym

Satisfyer to zestaw trzech korków analnych o różnych rozmiarach, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu przyjemności związanej z seksem analnym. Produkty te wykonane są z bezpiecznego w użyciu, miękkiego silikonu, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas stosunku.

Satisfyer - zestaw korków analnych

Satisfyer - zestaw korków analnych

Ogromną korzyścią zestawu Satisfyer jest jego uniwersalność -

korki te nadają się zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników, którzy szukają większej różnorodności i intensywności doznań podczas seksu analnego. 

Każdy z korków ma inny rozmiar, dzięki czemu można stopniowo dostosowywać intensywność doświadczenia.

Fun Factory Bootie - korek analny w kolorze czarnym: opis i zalety

Fun Factory Bootie to korek analny w eleganckim kolorze czarnym, stworzony z myślą o zapewnieniu intensywnych doznań podczas seksu analnego. Korek ten został wykonany z bezpiecznego w użyciu materiału, który zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.

Fun Factory Bootie

Fun Factory Bootie

Największą zaletą Fun Factory Bootie jest jego ergonomiczny kształt, który idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, zapewniając przy tym intensywne doznania. Korek ten posiada również unikalny kształt, który pozwala na stymulację prostaty lub punktu G, co zwiększa intensywność doznań i może prowadzić do silniejszych orgazmów.

Rocks Off Petite Sensations - wibrujący korek analny w kolorze fioletowym

Rocks Off Petite Sensations to innowacyjny korek analny w kolorze fioletowym, wyposażony w funkcję wibracji. Jego ergonomiczny kształt i zaawansowana technologia zapewniają niezwykłe doznania podczas seksu analnego.

Rocks-Off Petite Sensations

Rocks-Off Petite Sensations

Korek analny Petite Sensations został wykonany z bezpiecznego dla ciała materiału, co gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Jego wyjątkowy kształt i rozmiar jest idealnie dopasowany do anatomicznych kształtów ciała, co zapewnia intensywne i niezapomniane doznania.

Zestaw trzech korków analnych Rianne S z kryształkami

Zestaw trzech korków analnych Rianne S z kryształkami to luksusowy i elegancki produkt przeznaczony dla osób ceniących sobie wysoką jakość i estetykę. Korki te zostały wykonane z bezpiecznego dla ciała materiału, który gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Zestaw trzech korków analnych Rianne S

Zestaw trzech korków analnych Rianne S

Każdy korek analny z tego zestawu posiada unikalny kształt i rozmiar, co pozwala na stopniowe zwiększanie stopnia penetracji i zwiększanie intensywności doznań. Dodatkową ozdobą każdego z korków są kryształki umieszczone na ich końcach, które nadają im elegancki wygląd.

Korek analny z kryształkiem Black Silikon Plug Small Pink Diamond

Korek analny z kryształkiem Black Silikon Plug Small Pink Diamond to elegancki i funkcjonalny produkt, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach analnej stymulacji. Korek ten charakteryzuje się ergonomicznym kształtem i wygodnym rozmiarem, który zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania.

Korek analny z kryształkiem Black Silikon Plug Small Pink Diamond

Korek analny z kryształkiem Black Silikon Plug Small Pink Diamond

Jego największą zaletą jest wykorzystanie bezpiecznego dla ciała silikonu, który pozwala na bezpieczne i przyjemne doznania podczas penetracji analnej. Korek analny ten posiada również kryształek umieszczony na jego końcu, który nadaje mu elegancki wygląd i sprawia, że jest on również atrakcyjnym elementem dekoracyjnym.

Love to Love Twinny Bud - korek analny w kolorze różowym

Love to Love Twinny Bud to wibrujący korek analny, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach stymulacji analnej. Korek ten posiada ergonomiczny kształt i jest wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku silikonu, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Love to Love Twinny Bud

Love to Love Twinny Bud

Jego główną zaletą jest wbudowany silnik wibracyjny, który pozwala na jeszcze intensywniejsze i przyjemniejsze doznania podczas penetracji analnej. Korek Love to Love Twinny Bud posiada również wygodną i łatwą w obsłudze przyciskową regulację siły wibracji.

Secret Play - metalowy korek analny

Secret Play to metalowy korek analny, który został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i wyjątkowy design. Korek ten posiada mały rozmiar, co sprawia, że jest idealny dla początkujących użytkowników.

Secret Play - metalowy korek analny

Secret Play - metalowy korek analny

Korek ten charakteryzuje się również wyjątkowym designem, który z pewnością przyciągnie uwagę każdej osoby. Jego kształt został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną stymulację analną i zwiększyć doznania podczas penetracji.

Nexus Douche Bulb - czarna gruszka do lewatywy

Nexus Douche Bulb to specjalna gruszka do lewatywy, która została zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą zachować higienę podczas zabaw seksualnych. Produkt ten jest wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, co zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania.

Nexus Douche Bulb

Nexus Douche Bulb

Jego największa zaleta to łatwość użycia - wystarczy napełnić gruszkę wodą lub płynem do lewatywy i delikatnie wprowadzić do odbytu. Gruszka pozwala na dokładne oczyszczenie jelit przed stosunkiem analnym, co zwiększa komfort i poziom higieny podczas zabawy.

Czy warto stosować gadżety do seksu analanego?

Wprowadzenie gadżetów do seksu analnego może znacznie zwiększyć doznania podczas zabawy, ale należy pamiętać, że każdy organizm jest inny i może reagować na różne sposoby.

Przed użyciem jakichkolwiek gadżetów, ważne jest, aby zawsze zacząć od niewielkich rozmiarów i stopniowo zwiększać intensywność, a także pamiętać o używaniu odpowiedniego lubrykantu na bazie wody.

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.