kobieta trzymająca w ręce masażer lelo sona n69.pl

Produkty erotyczne dla kobiet TOP 10

Kamila, Edukator Seksualny
Ładowanie...

Gadżety erotyczne dla kobiet to zabawki, które przydają się w chwilach, kiedy mamy ochotę na chwilę relaksu. Aby odprężyć się i zapomnieć o codziennych obowiązkach, możesz rozważyć poniższą listę, na której znajdziesz aż 10 różnych zabawek. Zobacz, co oferuje każda z nich i jakie wrażenia dostarczają oraz jakie są korzyści z ich stosowania.

1. Satisfyer - Pro 2 Generation 3 - bezdotykowy masażer łechtaczki

Satisfyer Pro 2 Generation 3 to bezdotykowy masażer łechtaczki, który działa na zasadzie pulsowania. Zabawka jest w całości wykonana z silikonu, który nie podrażnia skóry. Oprócz fali wytwarza również wibracje, a więc jest to połączenie dwóch funkcji w jednym gadżecie. Masażer jest w 100% wodoodporny, więc może być Twoim towarzyszem również w wannie czy pod prysznicem. Posiada aż 23 różne funkcje wibracji, więc z pewnością każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie tryb.

 

Satisfyer- Pro 2 Generation 3- Air Pulse Vibrator

Satisfyer- Pro 2 Generation 3

 

2. Satisfyer Orca Double Air Pulse - bezdotykowy masażer z wibracjami

Drugie miejsce na naszej liście zajmuje kolejny produkt marki Satisfyer. W tym przypadku mamy do czynienia z masażerem, który również łączy w sobie dwie rzeczy: wibracje oraz fale. Obie funkcje są regulowane oddzielnie, przy czym fale ciśnienia można ustawić w 11 trybach, a wibracje w 12. Zabawka posiada aż dwa silniki, aby zmaksymalizować przyjemność z jej użytkowania. Podobnie jak alternatywny wibrator Air Pulse, Orca Double jest wykonana w pełni z silikonu. Dodatkowym atutem zabawki jest to, że fale powietrza dodatkowo stymulują odbyt.

Satisfyer Orca Double Air Pulse Vibrator bezdotykowy masażer z wibracjami

Satisfyer Orca Double Air Pulse

3. Lelo Sona 2 Cruise - soniczny masażer łechtaczki

Kiedy masz ochotę na chwilę przyjemności, skorzystaj z Lelo Sona 2. Zabawka ma 12 trybów intensywności w technologii SenSonic. Wyróżnikiem tego produktu jest jego jednostajne działanie, które nie traci na mocy, niezależnie od poziomu naładowania baterii - zapewnia to funkcja Cruise Control. Produkt wykonano z jedwabistego silikonu medycznego, więc jest przyjemny w dotyku, jak i bezpieczny w użytkowaniu.

Lelo Sona 2 Cruise soniczny masażer łechtaczki

Lelo Sona 2 Cruise soniczny masażer łechtaczki

4. Svakom Angel - ogrzewany wibrator "królik"

Jeśli poszukujesz czegoś, co wniesie coś więcej, Svakom Angel dostarczy Ci nie tylko przyjemnych wibracji, ale też zapewni ciepło. Wibrator można ogrzać aż do 38 st. C. Dzięki 36 kombinacjom wibracji możesz wybrać jeden z trybów, aby cieszyć się przyjemnością stymulującą zarówno łechtaczkę, jak i punkt G. Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych zabawek pod względem funkcjonalności, a dodatkowa żebrowana powierzchnia wzmacnia doznania.

Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

5. Fun Factory G5 Tiger wibrator

Gdy masz ochotę na coś klasycznego, warto poszukać wibratora, który ma kształt penisa. Taki właśnie jest Fun Factory G5, który posiada 6 prostych wibracji i 6 intensywnych programów stymulujących łechtaczkę. Jest on wykonany w technologii FlexiFun, dostarczającej dodatkowej stymulacji.

Fun Factory G5 Tiger wibrator

Fun Factory G5 Tiger wibrator

6. Orgie Sexy Vibe! - wibrator w płynie

Coś, co na pewno Cię zaskoczy, to Orgie Sexy Vibe!, czyli wibrator w płynie. Aktywne składniki roślinne stymulują krążenie i pozwalają Ci na większą przyjemność dzięki podniesieniu wrażliwości miejsc intymnych w trakcie zabawy. Produkt rozgrzewa, chłodzi, powoduje mrowienie i daje wrażenie średnio-intensywnych wibracji.

 

Orgie Sexy Vibe! - wibrator w płynie

Orgie Sexy Vibe! - wibrator w płynie

7. Satisfyer Mono Flex - wibrator "królik" sterowany aplikacją w telefonie

Satisfyer Mono Flex to kolejny wibrator królik z silikonu medycznego. Posiada 2 silniczki, które mogą zapewnić wibracje w rytm muzyki oraz samodzielnie pisanych utworów. Jest to jeden z bardziej innowacyjnych produktów i można go wykorzystać w parze w celu zabawy na odległość - staje się to możliwe dzięki aplikacji.

Satisfyer Mono Flex - wibrator "królik" sterowany aplikacją w telefonie

Satisfyer Mono Flex

8. Dorcel Diamond Plug - korek analny

Korek analny Dorcel Diamond Plug to zabawka dla odważnych, którzy poszukują czegoś do stymulacji odbytu. Jest to prosty gadżet, który jest wrażliwy na temperaturę, umożliwiając zabawę w trybie "ciepło-zimno". 

 Dorcel Diamond Plug - korek analny

Dorcel Diamond Plug - korek analny

9. Fun Factory - korek analny Bootie Fem

Fun Factory Bootie Fem to kolejny korek analny na naszej liśce. Posiada on specjalnie wyprofilowaną stopkę, a sam kształt korka to tulipan. Jest to estetycznie zaprojektowany korek, który doda pikanterii do Twojej sypialni i zapewni Ci bezpieczną zabawę dzięki zastosowaniu silikonu medycznego. Możesz używać go w połączeniu z wibratorem, co wzmocni doznania.

Fun Factory - korek analny Bootie Fem

Fun Factory - korek analny Bootie Fem

10. Magic Motion Flamingo - wibrująca kulka z aplikacją na telefon

Magic Moton Flamingo to wibrator w kształcie kulki - jajka, który pozwala na stymulowanie łechtaczki i pochwy jednocześnie. Posiada aplikację na telefon, którą można dowolnie konfigurować oraz sterować na odległość np. z partnerem przez telefon. Wibrator posiada funkcję reagowania na głos oraz dźwięki.

 Magic Motion Flamingo

Magic Motion Flamingo

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
MIESIĄC RÓWNOŚCI
MIESIĄC RÓWNOŚCI
Trwa do 30 czerwca 2024
FLESHLIGHT -15%
FLESHLIGHT -15%
Trwa do 17 czerwca 2024
MEGA DEAL NA MASTURBATORY
MEGA DEAL NA MASTURBATORY
Trwa do 02 czerwca 2024
MASKA OBSESSIVE GRATIS
MASKA OBSESSIVE GRATIS
Trwa do wyczerpania zapasów
LUBRYKANT DUREX GRATIS
LUBRYKANT DUREX GRATIS
Trwa do odwołania