Randka w plenerze: kulka dopochwowa czy wibrator do majtek? Co wybrać?

Michalina Grabowska

1 month ago

Randka połączona z igraszkami seksualnymi w miejscach publicznych potrafi zagwarantować zupełnie inny wymiar wrażeń erotycznych, ponieważ poza stymulacją fizyczną towarzyszy nam także stymulacja psychiczna.

 Uczucie, że można zostać przyłapanym, sytuacja skrajnie odmienna od standardowych zabaw łóżkowych — te czynniki wpływają na fakt, że seks w miejscu publicznym może być jeszcze bardziej intensywny i zrekompensuje nam wszelkie niewygody. 

Wyjście z seksem poza ramy łóżka może mieć zbawienny wpływ na jakość życia seksualnego w związku, w którym na co dzień główną rolę odgrywa rodzicielstwo, obowiązki i wszystko inne, co ogranicza nasz czas na erotyczne przyjemności. Jednak niestety takie zabawy na świeżym powietrzu mogą grozić mandatem.

Jak więc osiągać spełnienie seksualne poza domem i nie obawiać się konsekwencji? W takich sytuacjach pomocne będą gadżety erotyczne takie jak wibrujące kulki gejszy czy wibratory do majtek. 

randka w restauracji mezczyzna z bukietem

Dyskretne zabawki erotyczne do zabaw publicznych

Wibratory do majtek to gadżety erotyczne, które dyskretnie potrafią przenieść w inne wymiary erotyki. To idealny pomysł na randkę, ponieważ mogą być sterowane za pomocą aplikacji lub pilota nawet z drugiego końca świata.

Wibrator do majtek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem dla par będących w związkach na odległość. To nowoczesna alternatywa dla randki w ciemno, gdzie partner decyduje o czasie i poziomie intensywności drgań, podczas gdy osoba z włożonym w bieliznę wibratorem może jedynie oddawać się erotycznym uniesieniom. 

Wibratory do majtek gwarantujące bezpieczeństwo 

Kształt i rozmiar pozwala na dyskretne umieszczenie ich w bieliźnie oraz korzystanie z możliwości akcesoriów w miejscach publicznych. Ergonomiczny kształt perfekcyjnie dopasowuje się do ciała i gwarantuje stabilność urządzenia w jednym miejscu.

Do ich wykonania używany jest delikatny silikon medyczny, bezpieczny dla skóry i miejsc intymnych. 

Kulki dopochwowe 

Zwykłe kulki dopochwowe mogą wpłynąć na intensyfikację orgazmów i ich wydłużenie, lecz nie dzieje się to przy samym włożeniu kulek do pochwy. Służą one głównie ćwiczeniom mięśni Kegla, więc ich stosowanie wymaga regularności i cierpliwości.

Nie działają w taki sposób jak wibrator, przynoszą samospełnienie w kilka chwil, ponieważ dobrze dobranych kulek praktycznie w ogóle nie czuć. Natomiast wibrujące kulki gejszy to zupełnie inna sprawa. Modele sterowane za pomocą aplikacji, pozwalają na nowoczesne randki przez internet. Jeśli partner ma połączenie z wi-fi, może sterować wibracjami nawet z innego kontynentu. 

randka piknik mezczyzna i kobieta

Zabawki tego typu pozwalają wprowadzić do swojego życia seks w miejscach publicznych, bez rozbierania czy nawet bycia obok partnerki, czy partnera. Pozwala na wymyślanie różnych zabaw i zadań oraz komunikowanie się bez słów. Obiad u znajomych i nieoczekiwany rumieniec u partnerki? Żaden problem. Uważaj jedynie, aby z takimi zabawkami w ciele nie siadać na twardych krzesłach. 


Michalina Grabowska