Satisfyer Cute Heart - bezdotykowy masażer serduszko

Satisfyer Cute Heart - bezdotykowy masażer serduszko

Michalina Grabowska
Ładowanie...

Marka gadżetów erotycznych Satisfyer jest jedną z tych, które nieustannie zaskakują nas nowymi produktami. Nowe gadżety są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, mają coraz ciekawsze kształty i przede wszystkim coraz mocniejsze silniki! 

Jednym z doskonałych przykładów takich produktów jest bezdotykowy masażer łechtaczki Satisfyer Cutie Heart, który na rynek wyszedł w 2022 roku. 

W tym wpisie powiemy sobie trochę więcej na jego temat.

bezdotykowy masażer łechtaczki satisfyer

Unboxing Satisfyer Cutie Heart

Wszystkie gadżety od niemieckiego producenta przychodzą do nas higienicznie zapakowane w pudełka, które zapewniają nam, że przed nami nikt wcześniej nie miał możliwości dotykania naszego produktu. 

Żeby dostać się do gadżetu, trzeba zerwać specjalną plombę, więc to doskonała gwarancja na to, że produkt nie był wcześniej wyjmowany z opakowania. 

W środku pudełka oprócz gadżetu znajdziemy:

  • Instrukcję obsługi wraz z zaleceniami producenta,
  • Kabel do magnetycznego ładowania masażera za pomocą USB. 

Jak działa bezdotykowy masażer łechtaczki Satisfyer Cutie Heart? 

Jest to bezdotykowy masażer łechtaczki dla kobiet, który stymuluje za pomocą fal powietrza. Wewnątrz gadżetu znajduje się membrana, która jest odpowiedzialna za wypychanie powietrza i to właśnie dzięki niej przyjemność, jaką daje nam ten gadżet, jest tak intensywna.  

Pod żadnym pozorem nie dotykaj membrany, ponieważ może się uszkodzić!

recenzja bezdotykowego masażera łechtaczki satisfyer

Dodatkowo ten model gadżetu oprócz stymulacji powietrznej posiada również wibracje, co dodatkowo intensyfikuje doznania! 

Satifyer Cutie Heart ma 11 intensywności fal powietrza oraz 12 programów wibracyjnych, dzięki czemu możemy stworzyć aż 132 kombinacje pracy gadżetu. W tym niewielkim gadżecie umieszczono 2 niezależne silniki, które działają z naprawdę dużą mocą.

Masażer zasila się za pomocą kabla USB. 

Jego dodatkowym atutem jest 100% wodoodporności, co umożliwia zabawy również podczas kąpieli. Przyczynia się to również do higieny gadżetu. Zdecydowanie łatwiej jest utrzymać w czystości produkt, który bez obaw możemy dokładnie umyć, nie martwiąc się tym, że woda wleci w którąś z jego części.

Jak uruchomić Satisfyer Cutie Heart? 

Masażer łechtaczki jest bardzo prosty w obsłudze, posiada wygodny panel użytkowania, na którym znajdują się tylko 3 przyciski. 

Jak włączyć Satisfyer Cutie Heart?

  • Przytrzymaj środkowy przycisk przez kilka sekund, żeby uruchomić gadżet. To samo zrób w przypadku, gdy chcesz już go wyłączyć. Ten przycisk odpowiada również za zwiększanie intensywności pracy bezdotykowej stymulacji,
  • Przycisk na samym dole służy do zmniejszania intensywności fal powietrza,
  • Górny przycisk jest odpowiedzialny za wibracje. Żeby je uruchomić, przytrzymaj go (to samo, gdy chcesz wyłączyć), pojedyncze kliknięcia zwiększają intensywność wibracji.
Żaden z przycisków nie odpowiada za zmniejszenie intensywności wibracji, możesz je jedynie zwiększyć, ewentualnie wyłączyć i włączyć ponownie, żeby znów móc przejść do niższych. 

Budowa gadżetu Satisfyer Cutie Heart

Gadżet wygląda naprawdę bardzo uroczo i na pierwszy rzut oka niepozornie. Słodki design serca sprawia, że w ogóle nie przypomina on gadżetu erotycznego. Występuje w dwóch kolorach:

  • pudrowy róż
  • błękitny niebieski

Cały gadżet został wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego oraz elementów z tworzywa ABS. Jest niezwykle przyjemny w dotyku, co wpływa dodatkowo na komfort podczas użytkowania. 

Część przeznaczona do bezdotykowej stymulacji została zakończona w bardzo przyjemny owalny sposób, dzięki czemu doskonale wpasowuje się ona w miejsca intymne i ich nie podrażnia. 

Kształt gadżetu sprawia, że doskonale leży on w dłoni, przez co użytkuje się go naprawdę komfortowo.  

satisfyer cutie heart

Dla kogo Satisfyer Cute Heart będzie idealnym gadżetem? 

Zdecydowanie dla większości kobiet! Nawet dla tych, które wcześniej nie miały styczności z gadżetami erotycznymi. Przede wszystkim nie wystraszy ich kontrowersyjny design produktu, a może jedynie zachęcić do spróbowania i być może rozpoczęcia swojej przygody z tego typu zabawą. Urocze serduszko doskonale nada się również jako prezent na Walentynki czy Dzień Kobiet. 

Duża ilość kombinacji pracy gadżetu sprawia, że z pewnością każda kobieta znajdzie idealny dla siebie tryb. Można spróbować na początek czegoś delikatniejszego i stopniowo intensyfikować doznania. 
Dużą zaletą tego produktu jest jego bardzo przystępna cena! Bardzo dobra jakość wykonania i funkcjonalność gadżetu przemawia za jego kupnem. 

Aktualne promocje

Więcej
Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.