Satisfyer Mono Flex wibrator króliczek: recenzja Kitty Tease!

Satisfyer Mono Flex wibrator króliczek: recenzja Kitty Tease!

Kitty Tease
Ładowanie...

Ostatnio Kitty robiła dla was recenzję Magic Motion Flamingo, porónując co według niej lepiej się sprawdza, Flamingo czy Lush 3? Dzisiaj natomiast zapraszamy na recenzję najnowszego wibratora marki Satisfyer, którą napisała dla Was Kitty. Zapraszamy do czytania!

Satisfyer Mono Flex: wibrator króliczek, który może być sterowany aplikacją w telefonie.

satisyfer mono flex

  • Mój Satisfyer Mono Flex jest biały, ale jest dostępny również w innych kolorach: fiołkoworóżowym oraz czerwonym.
  • Wibrator mierzy 20 cm, a jego część użytkowa wynosi 11 cm, wystarczająco by dotrzeć do naszego punktu g.
  • Zrobiony z silikonu medycznego, czyli z jednego z najbezpieczniejszych tworzyw, z którego robione są gadżety erotyczne.
  • W 100% wodoodporny, więc nadaje się do zabawy pod prysznicem lub w wannie.

Wibrator wygląda bardzo elegancko, opakowanie też jest ładne. Znajduje się w nim, oprócz wibratora, kabel USB do ładowania i instrukcja obsługi. Oczywiście przed pierwszym użyciem myjemy zabawkę. Tak samo po użyciu.

satisyfer mono flex

Satisfyer Mono Flex może być czyszczony pod bieżącą wodą z dodatkiem żelu do mycia ciała, pod warunkiem, że nie ma on w składzie silikonu. Warto zaopatrzyć się również w antybakteryjny toy cleaner.

Satisfyer Mono Flex ma kilka trybów stymulacji i intensywności. Dyskretnymi, ale zauważalnymi przyciskami możemy zmieniać jego stymulację.

satisyfer mono flex

Aplikacja Satisfyer Connect App

Nie musimy ograniczać się do wbudowanych funkcji, ponieważ Mono Flex łączy się z darmową aplikacją Satisfyer Connect, która jest po polsku, do pobrania z Apple Store lub Google Play. Apka jest przejrzysta i pokazuje nam krok po kroku, w jaki sposób połączyć zabawkę (oczywiście trzeba włączyć bluetooth). Aplikacja daje nam nieograniczone możliwości zabawy.

  • W opcji "zaprogramuj zabawę" tworzymy własny scenariusz stymulacji, możemy go zapisać na następny raz.
  • Opcja "kontrola na żywo" daje nam możliwość tworzenia stymulacji tu i teraz przesuwając palcem po ekranie i w ich rytmie w tym momencie wibruje nam króliczek.
  • "Dźwięki otoczenia", czyli stymuluje nas w rytm odgłosów z otoczenia, może to być muzyka, głos.
  • W "muzycznej aurze" możemy aplikacji dać dostęp do muzyki na naszym telefonie lub apce muzycznej (np. Spotify) i w rytmie muzyki nas stymuluje

W aplikacji Satisfyer jest również zakładka zaproszenia do zabawy inny telefon, czyli wchodzi opcja zabawy na odległość, osoba po drugiej stronie może sterować stymulacją naszej zabawki, myślę, że to najciekawszy wariant (w dobie pandemii, to świetny wynalazek, w związku na odległość również :P). 

Satisfyer Mono Flex: opinia Kitty Tease

Wibrator królik stymuluje nas od środka swoją większą częścią, a mniejszą z zewnątrz w tym samym czasie! Właśnie z powodu stymulacji łechtaczki i punktu g jednocześnie jest to jeden z najlepszych gadżetów, z którymi miałam do czynienia.

satisyfer mono flex

Jestem osobą, która lubi penetrację z partnerem, ale podczas zabaw samej ze sobą wybieram stymulację łechtaczki.

Połączenie tych dwóch opcji w gadżecie erotycznym jest dla mnie idealne. Osobiście wbudowane funkcje Mono Flex zupełnie mi wystarczają, gdy używam króliczka sama, a opcję połączenia z aplikacją lubię najbardziej za możliwość zabawy na odległość z drugą osobą.

Myślę, że ten gadżet jest dla osób, które tak jak ja lubią połączenie stymulacji punktu g i łechtaczki, a stymulację obu tych miejsc królik Mono Flex daje nam bardzo dobrze odczuć.

satisfyer mono flex

Chcę dodać, że Mono Flex, to nie jest jedyny gadżet, który można łączyć z aplikacją Satisfyer. Więcej gadżetów marki Satisfyer jest do znalezienia w sklepie, ale nie każdy ich gadżet ma opcję apki, ważne, by to doczytać w opisie produktu.

Kitty Tease - cam girl, feministka, aktywistka pracy seksualnej w Polsce

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.