Stalowy korek analny i jego największe zalety

Michalina Grabowska

10 miesięcy temu

Chociaż korki analne powszechnie kojarzone są z parami homoseksualnymi, są to gadżety erotyczne, które sprawdzą się w przypadku każdej pary otwartej na seks analny. Miłość grecka polega na stymulacji i penetracji odbytnicy partnera lub partnerki i pozwala na doświadczanie nowych, głębokich doznań. 

Korek analny — co to jest?

Korki lub inaczej zatyczki analne to gadżety erotyczne zwykle niewielkich rozmiarów, posiadające specjalną końcówkę w kształcie stożka, która ułatwia aplikację do odbytnicy oraz szeroką podstawę, która służy do stabilnego ulokowana zatyczki w odbycie.

Wykonane są z gładkich materiałów takich jak metal, silikon, plastik ABS czy nawet drewno, które używanie w towarzystwie odpowiedniego lubrykantu minimalizują ryzyko uszkodzeń błony śluzowej odbytu. 

metalowy korek analny z kryształkiem

Do czego służy korek analny?

Gadżet ten służy wywoływaniu podniecenia i wykorzystywany jest zazwyczaj do urozmaicenia życia seksualnego. Będzie doskonałym uzupełnieniem gry wstępnej lub masturbacji, a także zapewni moc wrażeń podczas stosunku.

Co daje korek analny? U panów stymuluje prostatę, co przekłada się na intensywność orgazmów, natomiast u kobiet zwęża pochwę, dzięki dociskaniu jej ścianek do członka. 

Jest to idealny towarzysz przygotowań do seksu analnego, gdyż ma działanie rozciągające i rozluźniające. Używanie zatyczek pozwala na zmniejszenie dyskomfortu odczuwanego podczas penetracji odbytu i zniwelowanie bariery psychicznej.

 Są też osoby preferujące chodzenie z korkiem analnym przez cały dzień, jednak należy pamiętać, że takie zachowania mogą być niebezpieczne dla zdrowia. 

Stalowy korek analny 

Wśród dostępnych na rynku zatyczek analnych znajdziemy bogactwo różnych kolorów, kształtów i rozmiarów. Możemy wybrać korek z silikonu, tworzywa sztucznego, kamienia szkła, drewna, metalu czy lateksu. Warte uwagi są zatyczki wykonane ze stali nierdzewnej, które swoim wyglądem przypominają biżuterię.

Oprócz dodawania uroku miejscom, które trudno przyozdobić, są bardzo higieniczne, bezpieczne w użytkowaniu i nie przejmują zapachów w przeciwieństwie do gadżetów z gumy czy lateksu. Piękną ozdobą anusa są korki analne z ogonkami zwierzątek, czy to długi ogon lisa lub słodki puszysty ogonek króliczka

dwa korki analne metalowe na różowym tle

Unikalną zaletą tego typu zatyczek jest możliwość nagrzewania lub chłodzenia gadżetu, choćby przy użyciu temperatury własnego ciała. Dzięki temu Wasze doznania będą jeszcze bardziej intensywne i zachęcające do szybkiej powtórki.

 Taki biżuteryjny, erotyczny dodatek może być także wspaniałym prezentem dla naszej bliskiej osoby. Pamiętaj jednak, że takiej zabawy muszą pragnąć obie strony i nie można z góry zakładać, że jeśli my tego chcemy, to nasza druga połówka także.

Tylko wtedy seks analny może sprawić przyjemność, jeśli obie strony wyrażają na niego zgodę. 


Michalina Grabowska