TOP 10 wibratorów dla kobiet

Kamila

4 miesięcy temu

W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam TOP 10 najlepszych wibratorów dla kobiet, które są innowacyjne, funkcjonalne i oferują niezapomniane doznania. Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi użytkowniczkami wibratorów, czy dopiero zaczynacie swoją podróż w świat samopoznania, wśród tych produktów na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Przedstawione wibratory nie tylko zapewniają fizyczną przyjemność, ale także oferują funkcje, takie jak różnorodne tryby wibracji, zdalne sterowanie, wodoszczelność i łatwość czyszczenia. Są również wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla ciała, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

Przygotujcie się na ekscytującą podróż przez świat najlepszych wibratorów dla kobiet! Odkryjcie, które z tych zabawek mogą spełnić wasze najskrytsze fantazje i zwiększyć waszą przyjemność podczas intymnych chwil. Przejdźmy więc do naszego rankingu.

#10 Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

Svakom Angel to wyjątkowy wibrator króliczek o innowacyjnych funkcjach. Zapewnia doskonałą stymulację punktu G. Posiada dwa cicho pracujące silniczki, które mogą działać niezależnie. Wibrator oferuje aż 7 trybów wibracji i 5 stopni intensywności, dając możliwość wyboru spośród 36 różnych kombinacji. Co więcej, posiada funkcję grzania do 38°C. Wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego i eleganckich zdobień z tworzywa ABS. Żebrowania na ramionach dodatkowo wzmacniają doznania. Wibrator jest całkowicie wodoodporny i łatwy do czyszczenia. 

Svakom Angel ogrzewany wibrator królik
Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

377,00 zł

#9 Fun Factory G5 Tiger wibrator

Fun Factory G5 Tiger to wibrator o unikalnym żebrowanym trzonie, który zapewnia intensywne doznania już podczas wprowadzania. Jego niemały rozmiar (22,5 cm długości i 4 cm średnicy) pozwala na precyzyjną stymulację. Wibrator oferuje 6 trybów wibracji i 6 różnorodnych rytmów stymulacji. Dzięki technologii FlexiFUN™ dostosowuje się do ciała użytkowniczki, zapewniając idealne dopasowanie. Wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego. Jest całkowicie wodoodporny, co ułatwia utrzymanie go w czystości i umożliwia korzystanie podczas kąpieli. 

Fun Factory G5 Tiger wibrator
Fun Factory G5 Tiger wibrator

Fun Factory G5 Tiger wibrator

459,00 zł

#8 Nomi Tang Wild wibrator króliczek

Wibrator króliczek Nomi Tang Wild został wyposażony w trzy potężne silniki, które dostarczają wibracji poruszających się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz wibratora. Doskonale wyprofilowany kształt Nomi Tang Wild zapewnia wygodną i przyjemną stymulację, a 10 trybów wibracji z regulacją mocy pozwala dostosować zabawę do nastroju. Intensywność pracy wibratora Nomi Tang można kontrolować za pomocą wygodnego suwaka i-touch. Specjalny symetryczny rowek w części waginalnej wzmacnia doznania związane ze stymulacją najbardziej wrażliwych miejsc. 

Nomi Tang Wild wibrator króliczek
Nomi Tang Wild wibrator króliczek

Nomi Tang Wild wibrator króliczek

357,00 zł

#7 EasyToys Lily wibrator króliczek

Wyposażony w elastyczne, małe ramiona, może stymulować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Posiada dwa silne silniczki, po jednym w każdym ramieniu, które oferują 10 różnych programów wibracji, sterowanych za pomocą przycisków na białej rączce. 

#6 Lelo Soraya 2 wibrator króliczek

Lelo Soraya™ 2 to luksusowy wibrator króliczek w kolorze czarnym, który doskonale łączy moc i precyzję. Jego design został stworzony przy użyciu ultradźwięków, aby dokładnie odzwierciedlić anatomię intymnych części ciała, zapewniając idealne dopasowanie do punktu G. Ramiona wibratora mogą działać zarówno razem, jak i niezależnie. Soraya™ 2 ma średnicę 3,3 cm i użytkową długość 12 cm. Interfejs zapewnia aż 12 różnych trybów wibracji. Dzięki cichym silnikom wibrator jest bardzo dyskretny. Miększa, gładka i elastyczna powierzchnia wykonana jest z medycznego silikonu i tworzywa ABS. Jest całkowicie wodoodporny, co ułatwia utrzymanie go w czystości.

Lelo Soraya 2 wibrator króliczek
Lelo Soraya 2 wibrator króliczek

Lelo Soraya 2 wibrator króliczek

951,00 zł

#5 Svakom Amy 2 wibrator punktu G

Svakom Amy 2 to ulepszona i innowacyjna wersja wibratora punktu G, Svakom Amy. Ten nowy model, Svakom Amy 2, został wyposażony w jeszcze silniejsze 5 trybów wibracji o 5 różnych poziomach intensywności, co zapewnia jeszcze większą rozkosz. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i spłaszczonej końcówce idealnie dopasowuje się do ciała, stymulując punkt G.

Svakom Amy 2 wibrator punktu G
Svakom Amy 2 wibrator punktu G

Svakom Amy 2 wibrator punktu G

281,00 zł

#4 Dorcel G-Stormer wibrator króliczek i pulsator

Dorcel G-Stormer to wibrator króliczek wykonany z czarnego medycznego silikonu, z dodatkowymi złotymi elementami z tworzywa ABS. Ten gadżet erotyczny ma długość 23,5 cm i średnicę 3,9 cm. Jest odporny na zachlapania i ładowany za pomocą kabla USB. Dorcel G-Stormer oferuje 7 różnych trybów stymulacji. Co więcej, zapewnia unikalny masaż punktu G za pomocą ruchów frykcyjnych, które są charakterystyczne dla pulsatorów. Szybkie ruchy w przód i w tył gwarantują realistyczne doznania, które doskonale współgrają z dodatkową stymulacją łechtaczki. Dzięki swojemu rozmiarowi i intensywnym wibracjom, zapewnia perfekcyjną stymulację pochwy. 

#3 Dorcel Furious Rabbit 2.0 wibrator i pulsator króliczek

Dorcel Furious Rabbit 2.0 to wibrator, który spełni wszystkie Twoje potrzeby i pragnienia. Dzięki wbijającej się automatycznie główce i obracającym się koralikom, delikatnie przesuwa się w kierunku punktu G. Został wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego i tworzywa ABS, co sprawia, że jest gładki i elastyczny. Posiada 7 różnych trybów wibracji i 3 prędkości stymulacji. Jest zasilany za pomocą ładowarki USB. Mierzy 27 cm długości i 4 cm średnicy. Dzięki swoim możliwościom, zapewnia jak najbardziej realistyczne doznania.

#2 Satisfyer Mono Flex wibrator królik sterowany aplikacją na telefon

Wibrator królik Satisfyer Mono Flex w pięknym fiołkoworóżowym kolorze jest wykonany z gładkiego silikonu medycznego. Sterowanie tego wibratora odbywa się za pomocą nowoczesnej aplikacji Satisfyer App, która jest dostępna również w języku polskim lub za pomocą przycisków znajdujących się na gadżecie. Ten wodoodporny wibrator może być kontrolowany z dowolnej odległości na świecie za pośrednictwem internetu. Posiada funkcje takie jak wibracje w rytm muzyki i tworzenie własnych indywidualnych trybów. Można także prowadzić prywatne czaty z partnerem - to tylko niektóre z możliwości. Wyposażony w 2 mocne silniczki, ten wibrator ma długość 20 cm i średnicę 3,8 cm, przy użytkowej długości 11 cm. 

#1 Satisfyer Pro G-Spot Rabbit wibrator króliczek z bezdotykowym masażerem łechtaczki

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit to wibrator punktu G z powietrznym stymulatorem łechtaczki, który zapewnia głęboki masaż i precyzyjnie dociera do punktu G. Ten 22,5 cm wibrator jest sterowany za pomocą wygodnego panelu na obudowie, oferując jednoczesną stymulację łechtaczki i pochwy w 11 poziomach intensywności fal ssących powietrza oraz 7 trybach wibracji w części waginalnej, z dodatkowymi 3 stopniami intensywności wibracji. Satisfyer Pro G-Spot wykonany jest z bezpiecznego dla ciała tworzywa ABS i silikonu. Intensywne rodzaje stymulacji są możliwe dzięki dwóm niezależnym silniczkom, które umożliwiają dowolne manipulowanie trybami. 


Kamila

Aktualne Promocje

Zobacz wszystkie »