wibrator dla kobiet fun factory n69.pl

TOP 10 wibratorów dla kobiet

Kamila, Edukator Seksualny
Ładowanie...

W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam TOP 10 najlepszych wibratorów dla kobiet, które są innowacyjne, funkcjonalne i oferują niezapomniane doznania. Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi użytkowniczkami wibratorów, czy dopiero zaczynacie swoją podróż w świat samopoznania, wśród tych produktów na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Przedstawione wibratory nie tylko zapewniają fizyczną przyjemność, ale także oferują funkcje, takie jak różnorodne tryby wibracji, zdalne sterowanie, wodoszczelność i łatwość czyszczenia. Są również wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla ciała, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

Przygotujcie się na ekscytującą podróż przez świat najlepszych wibratorów dla kobiet! Odkryjcie, które z tych zabawek mogą spełnić wasze najskrytsze fantazje i zwiększyć waszą przyjemność podczas intymnych chwil. Przejdźmy więc do naszego rankingu.

#10 Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

Svakom Angel to wyjątkowy wibrator króliczek o innowacyjnych funkcjach. Zapewnia doskonałą stymulację punktu G. Posiada dwa cicho pracujące silniczki, które mogą działać niezależnie. Wibrator oferuje aż 7 trybów wibracji i 5 stopni intensywności, dając możliwość wyboru spośród 36 różnych kombinacji. Co więcej, posiada funkcję grzania do 38°C. Wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego i eleganckich zdobień z tworzywa ABS. Żebrowania na ramionach dodatkowo wzmacniają doznania. Wibrator jest całkowicie wodoodporny i łatwy do czyszczenia. 

Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

Svakom Angel ogrzewany wibrator królik

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 198,99 zł

#9 Fun Factory G5 Tiger wibrator

Fun Factory G5 Tiger to wibrator o unikalnym żebrowanym trzonie, który zapewnia intensywne doznania już podczas wprowadzania. Jego niemały rozmiar (22,5 cm długości i 4 cm średnicy) pozwala na precyzyjną stymulację. Wibrator oferuje 6 trybów wibracji i 6 różnorodnych rytmów stymulacji. Dzięki technologii FlexiFUN™ dostosowuje się do ciała użytkowniczki, zapewniając idealne dopasowanie. Wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego. Jest całkowicie wodoodporny, co ułatwia utrzymanie go w czystości i umożliwia korzystanie podczas kąpieli. 

Fun Factory G5 Tiger wibrator

Fun Factory G5 Tiger wibrator

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 576,31 zł

#8 Nomi Tang Wild wibrator króliczek

Wibrator króliczek Nomi Tang Wild został wyposażony w trzy potężne silniki, które dostarczają wibracji poruszających się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz wibratora. Doskonale wyprofilowany kształt Nomi Tang Wild zapewnia wygodną i przyjemną stymulację, a 10 trybów wibracji z regulacją mocy pozwala dostosować zabawę do nastroju. Intensywność pracy wibratora Nomi Tang można kontrolować za pomocą wygodnego suwaka i-touch. Specjalny symetryczny rowek w części waginalnej wzmacnia doznania związane ze stymulacją najbardziej wrażliwych miejsc. 

Nomi Tang Wild wibrator króliczek

Nomi Tang Wild wibrator króliczek

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 357,00 zł

#7 Svakom Cici precyzyjny wibrator

Svakom Cici to niewielki wibrator punktu G, który zachwyca swoją niezwykłą funkcjonalnością. Jest nie tylko bardzo elastyczny, ale także ergonomicznie zaprojektowany. Jego główka jest wygięta pod kątem 30°, co pozwala idealnie dopasować się do punktu G. Średnica Cici wynosi zaledwie 2,5 cm, dzięki czemu może być używany zarówno samodzielnie, jak i podczas stosunku z partnerem, zapewniając przyjemne wibracje w 6 zróżnicowanych trybach. Jest polecany do ćwiczeń dla kobiet zmagających się z zespołami bólowymi w obrębie pochwy i sromu.

Svakom Cici wibrator punktu G

Svakom Cici wibrator punktu G

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 178,99 zł

#6 Lelo Soraya 2 wibrator króliczek

Lelo Soraya™ 2 to luksusowy wibrator króliczek w kolorze czarnym, który doskonale łączy moc i precyzję. Jego design został stworzony przy użyciu ultradźwięków, aby dokładnie odzwierciedlić anatomię intymnych części ciała, zapewniając idealne dopasowanie do punktu G. Ramiona wibratora mogą działać zarówno razem, jak i niezależnie. Soraya™ 2 ma średnicę 3,3 cm i użytkową długość 12 cm. Interfejs zapewnia aż 12 różnych trybów wibracji. Dzięki cichym silnikom wibrator jest bardzo dyskretny. Miększa, gładka i elastyczna powierzchnia wykonana jest z medycznego silikonu i tworzywa ABS. Jest całkowicie wodoodporny, co ułatwia utrzymanie go w czystości.

Lelo Soraya 2 wibrator króliczek

Lelo Soraya 2 wibrator króliczek

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 288,28 zł

#5 Svakom Amy 2 wibrator punktu G

Svakom Amy 2 to ulepszona i innowacyjna wersja wibratora punktu G, Svakom Amy. Ten nowy model, Svakom Amy 2, został wyposażony w jeszcze silniejsze 5 trybów wibracji o 5 różnych poziomach intensywności, co zapewnia jeszcze większą rozkosz. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i spłaszczonej końcówce idealnie dopasowuje się do ciała, stymulując punkt G.

Svakom Amy 2 wibrator punktu G

Svakom Amy 2 wibrator punktu G

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 218,99 zł

#4 Dorcel G-Stormer wibrator króliczek i pulsator

Dorcel G-Stormer to wibrator króliczek wykonany z czarnego medycznego silikonu, z dodatkowymi złotymi elementami z tworzywa ABS. Ten gadżet erotyczny ma długość 23,5 cm i średnicę 3,9 cm. Jest odporny na zachlapania i ładowany za pomocą kabla USB. Dorcel G-Stormer oferuje 7 różnych trybów stymulacji. Co więcej, zapewnia unikalny masaż punktu G za pomocą ruchów frykcyjnych, które są charakterystyczne dla pulsatorów. Szybkie ruchy w przód i w tył gwarantują realistyczne doznania, które doskonale współgrają z dodatkową stymulacją łechtaczki. Dzięki swojemu rozmiarowi i intensywnym wibracjom, zapewnia perfekcyjną stymulację pochwy. 

#3 Dorcel Furious Rabbit 2.0 wibrator i pulsator króliczek

Dorcel Furious Rabbit 2.0 to wibrator, który spełni wszystkie Twoje potrzeby i pragnienia. Dzięki wbijającej się automatycznie główce i obracającym się koralikom, delikatnie przesuwa się w kierunku punktu G. Został wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego i tworzywa ABS, co sprawia, że jest gładki i elastyczny. Posiada 7 różnych trybów wibracji i 3 prędkości stymulacji. Jest zasilany za pomocą ładowarki USB. Mierzy 27 cm długości i 4 cm średnicy. Dzięki swoim możliwościom, zapewnia jak najbardziej realistyczne doznania.

Dorcel Furious Rabbit 2.0 wibrator i pulsator króliczek

Dorcel Furious Rabbit 2.0 wibrator i pulsator króliczek

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,00 zł

#2 Satisfyer Mono Flex wibrator królik sterowany aplikacją na telefon

Wibrator królik Satisfyer Mono Flex w pięknym fiołkoworóżowym kolorze jest wykonany z gładkiego silikonu medycznego. Sterowanie tego wibratora odbywa się za pomocą nowoczesnej aplikacji Satisfyer App, która jest dostępna również w języku polskim lub za pomocą przycisków znajdujących się na gadżecie. Ten wodoodporny wibrator może być kontrolowany z dowolnej odległości na świecie za pośrednictwem internetu. Posiada funkcje takie jak wibracje w rytm muzyki i tworzenie własnych indywidualnych trybów. Można także prowadzić prywatne czaty z partnerem - to tylko niektóre z możliwości. Wyposażony w 2 mocne silniczki, ten wibrator ma długość 20 cm i średnicę 3,8 cm, przy użytkowej długości 11 cm. 

#1 Satisfyer Pro G-Spot Rabbit wibrator króliczek z bezdotykowym masażerem łechtaczki

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit to wibrator punktu G z powietrznym stymulatorem łechtaczki, który zapewnia głęboki masaż i precyzyjnie dociera do punktu G. Ten 22,5 cm wibrator jest sterowany za pomocą wygodnego panelu na obudowie, oferując jednoczesną stymulację łechtaczki i pochwy w 11 poziomach intensywności fal ssących powietrza oraz 7 trybach wibracji w części waginalnej, z dodatkowymi 3 stopniami intensywności wibracji. Satisfyer Pro G-Spot wykonany jest z bezpiecznego dla ciała tworzywa ABS i silikonu. Intensywne rodzaje stymulacji są możliwe dzięki dwóm niezależnym silniczkom, które umożliwiają dowolne manipulowanie trybami. 

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit wibrator króliczek z bezdotykowym masażerem łechtaczki

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit wibrator króliczek z bezdotykowym masażerem łechtaczki

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 381,00 zł

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
PRODUKT MIESIĄCA - MANTA
PRODUKT MIESIĄCA - MANTA
Trwa do 31 lipca 2024
ORGASM GAP
ORGASM GAP
Trwa do 31 lipca 2024
LUBRYKANT TENGA
LUBRYKANT TENGA
Trwa do wyczerpania zapasów
FLESHLIGHT -15%
FLESHLIGHT -15%
Trwa do 17 czerwca 2024
MASKA OBSESSIVE GRATIS
MASKA OBSESSIVE GRATIS
Trwa do wyczerpania zapasów
LUBRYKANT DUREX GRATIS
LUBRYKANT DUREX GRATIS
Trwa do odwołania