Wielki test masturbatorów męskich!

Seks i Orzeszki

Swoje bloga założyliśmy z potrzeby artystycznego wyżycia się i dzielenia ze światem doświadczeniami poszukiwania złotego środka na szczęśliwe życie. Między pracą i obowiązkami zawsze trzeba mieć czas na miłość, uśmiech i radość z rzeczy, które mamy na co dzień, a których zwykle nie zauważamy! Chcemy zarazić Cię pozytywną energią i przedstawiać zwykłą codzienność w niezwykłym świetle, by udowodnić, że świat i seks bez różowych okularów jest nawet lepszy, bo ma więcej kolorów!

2 lata temu

Miałem ostatnio okazję przetestować pięć masturbatorów męskich we współpracy ze sklepem erotycznym N69.pl. Byłem bardzo podekscytowany tym testem, ponieważ wybrali dla mnie najlepsze masturbatory ze swojej oferty. To było jak gwiazdka w sierpniu! Dlatego od razu zabrałem się do pracy, skrupulatnie sprawdzając każdy szczegół. Od designu obudowy, przez funkcjonalność i wypełnienie środka, aż po sposób czyszczenia. Test trwał trzy dni i byłem po nim wycieńczony jak koń po Westernie. Możecie być pewni, dałem z siebie wszystko, żeby wybrać dla Was najlepszy masturbator dla mężczyzn.

recenzja masturbatorów męskich tenga arcwave fleshlight

#1 Tenga Flip Zero Gravity - top of the top

Do opisania tego masturbatora słowa mogą nie wystarczyć… wypustki doprowadzające do zawrotu głowy, łatwa regulacja ciśnienia w środku, ciekawy design. Nic dziwnego, że trafił na listę: polecane masturbatory. Dzięki elastycznemu wnętrzu, świetnie przylega do penisa, a stymulujące wypustki
w środku są grube i zróżnicowane.

masturbatory dla mężczyzn

Intuicyjna regulacja ciśnienia w środku, poprzez nacisk dłoni na obudowę. Do tego wszystkiego poręczny kształt i niewielka waga, sprawiają, że każdy da radę dostosować prędkość obrotów do swoich potrzeb. Nie używaj go w trakcie ciszy nocnej, bo gwarantuje, że z rozkoszy będziesz wył do księżyca.

tenga gravity

 • Materiał: Silikon medyczny, tworzywo ABS
 • Waga:485g
 • Długość użytkowa: 16cm
 • Ocena intensywności doznań: 5/5

 

#2 Fleshlight® Turbo Core

Turbo Core to masturbator od firmy, która jest już klasykiem wśród masturabtorów. Aplikacja penisa dla osób, które mają trochę wyobraźni do złudzenia może przypominać seks oralny z głębokim gardłem. Różnorodna struktura i materiał SuperSkin mogą utrwalić to wrażenie.

Już samo wejście do rękawa masturbacyjnego może dostarczyć wiele emocji… kształt i struktura imitują usta, pomiędzy pierwszym, a drugim pierścieniem wyczujemy coś na podobieństwo języka, dalej mamy już ostatni rodzaj prążków, które mogą przypominać gardło, przełyk.

test masturbatorów męskich

Przyznam się szczerze, że zauważyłem to dopiero podczas ostrej jazdy, gdy masturbator zaczął wydawać dźwięki podobne do kobiety z talentem do głębokiego gardła. Zadziałało to na moją wyobraźnie i podczas drugiej próby zacząłem zauważać te podobieństwa.

Dzięki przezroczystej barwie Fleshlight Turbo Core doskonale nada się również do zabaw w duecie. Widok nabrzmiałego penisa w środku dla samego użytkownika może być pobudzający, więc wyobraźcie sobie co musi czuć partnerka myśląc, że za chwilę znajdzie się w innym miejscu.

 • Materiał: SuperSkin
 • Waga: 703g
 • Długość użytkowa: 23cm
 • Wielkość otworu: 1,2-2cm
 • Ocena intensywności doznań: 4,5/5

#3 Fleshlight® Flight Pilot

Kolejna seks zabawka marki Fleshlight. Tak jak poprzednik, również wykonany z materiału SuperSkin. Flight wśród pozostałych wyróżnia się na pewno wagą i rozmiarem.

masturbatory męskie recenzja

Fleshlight® Flight masturbator

180,99 zł

Fleshlight Flight Pilot jest zdecydowanie lżejszy co ułatwia pieszczoty, ale większe członki z pewnością nie zmieszczą się w całości. Jednak ciekawy system prążków i wypustek w połączeniu z ruchami posuwistymi i obrotowymi potrafi szybko doprowadzić do orgazmu.

 • Materiał: SuperSkin
 • Waga:460g
 • Długość użytkowa: 15,2cm
 • Wielkość otworu: 1,2-2cm
 • Ocena intensywności doznań: 4/5

fleshlight flight

 

#4 Arcwave Voy

Urzekł mnie swoim designem i rozmiarem. Niesamowicie dyskretny, niewtajemniczeni pomyślą, że to głośnik, więc spokojnie można zabrać go na wakacje czy wyjazd służbowy, bez obawy wykrycia. Niech Was nie zwiedzie jego wielkość, którą i tak uważam za duży plus, bo zmieści się dosłownie wszędzie.

męski masturbator opinia

Gadżet ten posiada 8 trybów możliwości regulacji zacisku masturbatora po włożeniu penisa. Te funkcje w połączeniu z miękkim silikonem technologii CleanTech sprawiają, że można naprawdę miło spędzić wieczór.

arcwave voy

Twój mężczyzna często wyjeżdża służbowo i chcesz, żeby jego wieczory nie były smutne? Kup mu masturbator męski Arcwave Voy! To idealny masturbator na prezent.

 • Materiał: Silikon CleanTech
 • Waga: 358g
 • Długość:
 • Wielkość otworu 3,3cm
 • Ocena intensywności doznań: 4/5

 

#5 Fleshlight Go Stamina Training Unit

To już ostatni masturbator w naszym dzisiejszym zestawieniu i po raz 3 od marki Fleshlight. Tak jak w pozostałych do wyprodukowania rękawa użyto materiału SuperSkin, czyli jest bardzo miękki i do złudzenia przypomina skórę, dzięki czemu dostarcza realistycznych doznań. Dla mnie minusem, choć dla niektórych może być to plus, jest struktura.

Cały rękaw masturbacyjny pokryty jest jednego rodzaju prążkami. Moim zdaniem szybko może się znudzić, ale z drugiej strony, jak wskazuje nazwa – Fleshlight Go Stamina Training Unit jest osobistym trenerem wytrzymałości i zróżnicowane prążki mogłyby wywołać zbyt szybką ekstazę
u niektórych użytkowników.

fleshlight training

Jednolita struktura ułatwia trening i zachęca do ćwiczenia swojej wytrzymałości.

 • Materiał: SuperSkin
 • Waga: 538g
 • Długość użytkowa: 16,5cm
 • Wielkość otworu: 1,2-2cm
 • Ocena intensywności doznań: 3/5

Niesamowita piątka i czyszczenie

Dla mnie w tej kategorii króluje masturbator od marki Tenga. Możliwość łatwego otwarcia go podłużnie na pół, bardzo ułatwia czyszczenie każdego zakamarka między wypustkami. Drugie miejsce zajmuje masturbator Arcwave Voy, mycie jest trochę uciążliwe, ale dzięki dwóm pokrywom wentylacyjnym, nie potrzeba dodatkowych gadżetów, żeby masturbator szybko wysychał.

jaki masturbator wybrać

Trzecie miejsce na podium zajmują pozostałe masturbatory, wszystkie są marki Fleshligt, więc system mycia jest taki sam. Mycie samo w sobie jest łatwe i przyjemne, ale żeby odpowiednio schło to przydałby się specjalny stojak. Dodatkowo, co jest uciążliwe i stresujące – trzeba bardzo uważać żeby nie uszkodzić struktury podczas ponownego wkładania w obudowę.

 • Tenga Flip Zero Gravity - wygodne otwarcie, umożliwia łatwe i dokładne czyszczenie, szybko schnie 5/5
 • Arcwave Voy - dla niewprawionej ręki, uciążliwe może być ponowne zamontowanie po czyszczeniu, na plus pokrywy wentylacyjne 3,5/5
 • Fleshlight - bardzo łatwe mycie, jednak umieszczenie rękawa masturbacyjnego w obudowie do łatwych nienależy, dodatkowo dla lepszego schnięcia należy kupić specjalny stojak 3/5

how to wash fleshlight

Podsumowanie

Jak już pewnie część z Was się domyśliła moim faworytem jest masturbator dla mężczyzn Tenga Flip Zero Gravity, poza ceną naprawdę nie ma się do czego przyczepić, więc jeśli szukacie naprawdę porządnego sprzętu i cena nie gra dla Was roli, to polecam gorąco.

Jednak jeśli ktoś się zastanawia czy taki rodzaj gadżetów jest dla niego i w tym artykule szuka odpowiedzi na pytanie jaki masturbator dla początkujących? To z ręką na sercu polecam któryś od marki masturbatorów Fleshlight, stosunek jakości do ceny jest naprawdę na wysokim poziomie – wszystkie mają zbliżoną cenę. Kwestia rozmiaru, czy wypełnienia środka pozostaje sprawą indywidualnego wyboru.

Arcwave Voy to coś zupełnie innego w całym tym zestawieniu, możliwość regulacji intensywności to fajne urozmaicenie i choć dla mnie pozostałe masturbatory spisały się dużo lepiej, to na pewno ten również znajdzie swoich zwolenników.


Seks i Orzeszki

Swoje bloga założyliśmy z potrzeby artystycznego wyżycia się i dzielenia ze światem doświadczeniami poszukiwania złotego środka na szczęśliwe życie. Między pracą i obowiązkami zawsze trzeba mieć czas na miłość, uśmiech i radość z rzeczy, które mamy na co dzień, a których zwykle nie zauważamy! Chcemy zarazić Cię pozytywną energią i przedstawiać zwykłą codzienność w niezwykłym świetle, by udowodnić, że świat i seks bez różowych okularów jest nawet lepszy, bo ma więcej kolorów!