Kamila Hrecka deukator seksualny i womanizer premium 2

Womanizer Premium 2, jak działa masażer dla kobiet?

Kamila, Edukator Seksualny
Ładowanie...

Womanizer Premium 2 to kolejna, świetna propozycja od kultowej marki gadżetów. Jak zawsze producent zaskakuje nas coraz nowszymi i coraz bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w swoich produktach. Tym razem mamy do czynienia z bezdotykowym masażerem dla kobiet, a właściwie
z drugą wersją produktu (pierwsza wersja - Womanizer Premium), który cieszył się uznaniem wśród kobiet na całym świecie. Dlatego właśnie marka skupiająca się na kobiecej
przyjemności - Womanizer,
postanowiła wydać jego ulepszoną wersję. O jakie funkcje producent ulepszył uwielbiany przez miliony Pań masażer? womanizer

Womanizer Premium 2 vs Womanizer Premium

Obie wersje produktu niewiele różnią się od siebie pod względem wyglądu, dlatego warto wspomnieć o tym, co je od siebie odróżnia? Przede wszystkim wydajność pracy silnika Womanizer
Premium 2 - w nowszym modelu producent zadbał o to, by bateria gadżetu działała dłużej
niż w starszej wersji oraz, by stymulacja była intensywniejsza niż poprzednio. 

Dodatkowo Womanizer Premium 2 wzbogacono o funkcję Smart Silence, dzięki której gadżet uruchamia się dopiero w kontakcie z ciałem. Gdy tylko odsuniemy go od ciała - od razu przestaje działać, a po 10 minutach sam się wyłączy i nie będzie zużywał baterii. 

 

Oprócz wcześniej wymienionych różnic odróżnia je od siebie jeszcze funkcja Autopilota w Premium 2. Więcej o tej funkcji w dalszej części wpisu.

Womanizer Premium 2, jak jest wykonany? 

Tak samo, jak w przypadku pozostałych gadżetów tej marki, tym razem producent również skupił się na każdym detalu oferowanego masażera. Już na samym początku zachwyca nas dopracowane opakowanie, w którym znajdziemy kabel USB do ładowania gadżetu, etui do higienicznego przechowywania oraz instrukcję obsługi.

womanizer premium 2

Produkt w całości wykonano z bezpiecznego dla ciała, ale również przyjemnego w dotyku silikonu medycznego połączonego z tworzywem ABS. Z uwagi na to, że stymulująca część produktu wykonana jest z silikonu, należy używać gadżetu z lubrykantem na bazie wody. Produkt jest w 100% wodoodporny. 

Marka Womanizer zadbała także o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie spośród wersji kolorystycznych, dlatego jest ich aż 5! Klasyczna czerń i biel, a także jagodowy, bordowy i różowy.

bezdotykowy masażer dla kobiet womanizer premium 2

Jak działa Womanizer Premium 2? 

Gadżet jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego doskonale nadaje się on zarówno dla tych bardziej doświadczonych, jak i dla tych, którzy swoją przygodę z gadżetami dopiero zaczynają. 

Ma tylko 4 przyciski

  • Pierwszy służy do włączania/wyłączania masażera
  • Dwa kolejne opisane jako + i - służą do zwiększania/zmniejszania intensywności pracy produktu
  • Czwarty z kolei uruchamia funkcję autopilota

Po włączeniu i zetknięciu z ciałem, możemy dostosować sobie tryb jego pracy do własnych preferencji i wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj spośród 14 intensywności. To naprawdę sporo trybów pracy jak na taki gadżet. 

bestsellerowy gadżet dla kobiet womanizer premium 2

Na czym polega funkcja autopilota w Womanizer Premium 2?

Jak wcześniej wspomnieliśmy - jeden z przycisków na gadżecie jest przeznaczony do włączenia autopilota. Przycisk ten kryje za sobą 3 tryby. Dłuższe przytrzymanie przycisku w celu
włączenia - uruchomi gadżet na pierwszym trybie, kolejne kliknięcie, przełączy na drugi tryb, a jeszcze jedno na trzeci. 

1 tryb autopilota działa w kombinacjach między 1 a 6 poziomem intensywności pracy gadżetu. 2 tryb pomiędzy 6 a 11 i trzeci między 9 a 14. Co ważne, tryby zmieniają się bardzo płynnie, zapewniając przy tym maksimum przyjemności. 

 

Aktualne promocje

Więcej
Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.