Womanizer x Marilyn Monroe, wyjątkowy masażer dla wyjątkowych kobiet

Womanizer x Marilyn Monroe, wyjątkowy masażer dla wyjątkowych kobiet

Michalina Grabowska
Ładowanie...

Marka Womanizer przy współpracy z Authentic Brands stworzyła jedyny w swoim rodzaju stymulator łechtaczki, inspirowany ikoną feminizmu Marilyn Monroe. Produkt powstał z myślą o wyjątkowych kobietach, aby zapewniać magię przyjemnych doznań w dobrym stylu. Korzysta z innowacyjnej technologii Pleasure Air. Womanizer x Marilyn Monroe Special Edition łączy w sobie klasyczną elegancję z subtelną prostotą. Przyświeca mu hasło "Say Yes to Yourself, Your sexuality is yours to ctreat!" (Powiedz sobie tak, Twoja seksualność należy do Ciebie!). 

 
 

Masażer łechtaczki Womanizer x Marilyn Monroe Special Edition

Technologia przyjemnego powietrza Pleasure Air

Wszystkie produkty marki Womanizer zawierają opatentowaną technologię Pleasure Air. Polega ona na stymulowaniu łechtaczki bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Powietrze, jednocześnie masujące i zasysające, zapewnia niezrównane dotąd orgazmy.

Wodoodporność

Womanizer x Marilyn Monroe jest wodoszczelny. Teraz najlepsze doznania seksualne możliwe są również podczas długiej, relaksującej kąpieli i pod ożywczym prysznicem. Masażer spełnia erotyczne marzenia w jacuzzi, a nawet w prywatnym basenie. Nic nie stoi na przeszkodzie prawdziwej głębi doświadczeń.

10 poziomów intensywności

Masażer łechtaczki x Marilyn Monroe zapewnia doskonale wyważone wrażenia, dostosowane do każdego kobiecego nastroju. Od miękkich i delikatnych stymulacji po intensywne i mocne doznania, dzięki 10 poziomom intensywności, produkt ten sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Gwarancja

Wow Tech i Womanizer gwarantują 5-letnią gwarancję na produkt.

womanizer marilyn monroe

Dodatkowa głowica stymulatora

Kobiece ciała są piękne, a każde z nich niepowtarzalne. Twórcy masażera mają tego pełną świadomość, dlatego do każdego produktu dołączone są głowice w dwóch rozmiarach. Dzięki temu wszystkie kobiety, bez wyjątku, mogą czuć radość i spełnienie wynikające z magii urządzenia. 

Pełnia satysfakcji

Jedno krótkie naciśnięcie przycisku zasilania i stymulator szybko przechodzi z obecnych ustawień, na delikatne ustawienia wstępne. Tym samym moment orgazmu zamienia się w chwilę długą i relaksującą, dostarczając niczym wisienka na torcie, pełnię satysfakcji.

Wierny towarzysz

Ile minut zajmuje dojście do orgazmu? Womanizer x Marilyn Monroe działa aż 180 minut na jednym zasilaniu Z łatwością można policzyć, jak wiele orgazmów to oznacza. 

masażer womanizer marilyn monroe

 

Womanizer w kolorze White Marble (biały marmur) 

Marilyn Monroe powiedziała "What is importent, is how you feel about yourself" (Ważne jest to, jak Ty myślisz o sobie). Biały marmur to ponadczasowy materiał, od tysiącleci uznawany za jeden z najbardziej szlachetnych kamieni.

Idealnie pasuje do kobiet nowoczesnych, gustujących w minimalizmie i ekskluzywnej jakości. W mitologii greckiej i rzymskiej przeznaczony był dla bogów, a teraz dodatkowo, dzięki stymulatorowi Womanizer efektownie dostarcza boskich wrażeń. 

 

Womanizer w kolorze Black Marble (czarny marmur)

Czarny kolor symbolizuje tajemnicę, klasyczną  elegancję i życiodajne siły natury. 

 

Zgodnie ze słowami Marilyn "Be your own kind of beautiful" (Bądź swoim własnym rodzajem piękna), Womanizer w kolorze czarnego marmuru zaprojektowany został z myślą o kobietach, które cenią sobie oryginalność i niepowtarzalny charakter. 

Womanizer w kolorze Mint (miętowy) 

Marilyn Monroe była i jest doceniana za swą naturalną kobiecość. Mówiła "Be who you really are" (Bądź tym, kim naprawdę jesteś). Kolor miętowy kojarzony jest ze świeżością, nadzieją, wolnością i powodzeniem.

W palecie barw Womanizer, powstał z myślą o kobietach subtelnych, żyjących w harmonii ze swym naturalnym pięknem.  

womanizer marilyn monroe bezdotykowy masażer

Womanizer w kolorze Vivid Red (żywa czerwień) 

Barwa żywej czerwieni znalazła się w palecie kolorów Womanizer nie bez powodu. Symbolizuje miłość, energię, przygodę i niebezpieczeństwo.

 

Monroe powiedziała "I know what i want" (Wiem, czego chcę). Dla takich właśnie kobiet dedykowany jest ten produkt. Kobiet elektryzujących, pewnych siebie, pełnych skrajnych emocji i witalności.  

Womanizer a Marilyn Monroe

Nieprzerwanie zachwycające dziedzictwo Marilyn Monroe stało się inspiracją dla stworzenia produktu, który zapewnia moc przyjemnych doznań, radość i spełnienie. Marka Womanizer rozumie niepowtarzalność charakteru każdej kobiety, dlatego jej produkt został zaprojektowany w czterech pięknych, nietuzinkowych kobiecych kolorach. Każdy z nich motywowany jest słowami gwiazdy i niesie za sobą dodatkowe przesłanie. Wraz z kampanią "I. Am. Original". (Jestem oryginałem"), marka Womanizer nie tylko celebruje osiągnięcia Monroe, ale także krytykuje wciąż aktualną, negatywna narrację wokół kobiecej seksualności.  

Nasz produkt to hołd dla kobiety, która była i nadal jest sławna i popularna, kobiety, która była często niedoceniana, kobiety, która pod wieloma względami wyprzedziła swoje czasy i zbuntowała się przeciwko konwencjom społecznym, kobietą, którą dziś nazwalibyśmy feministką i liderką myśli, kobietą zseksualizowaną, kobietą, która przeżyła ciężkie czasy, kobietą, która przeżyła, kobietą, która nie dała się pokonać. Dla nas i wielu ludzi na całym świecie Marilyn Monroe pozostaje ważnym przykładem wzmocnienia pozycji i jako taka powinna być celebrowana. Jesteśmy bardzo podekscytowani i zaszczyceni tym partnerstwem

Johanna Rief , Global Director PR Lovehoney Group

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
PRODUKT MIESIĄCA - MANTA
PRODUKT MIESIĄCA - MANTA
Trwa do 31 lipca 2024
ORGASM GAP
ORGASM GAP
Trwa do 31 lipca 2024
LUBRYKANT TENGA
LUBRYKANT TENGA
Trwa do wyczerpania zapasów
FLESHLIGHT -15%
FLESHLIGHT -15%
Trwa do 17 czerwca 2024
MASKA OBSESSIVE GRATIS
MASKA OBSESSIVE GRATIS
Trwa do wyczerpania zapasów
LUBRYKANT DUREX GRATIS
LUBRYKANT DUREX GRATIS
Trwa do odwołania