Lelo Smart Wand 2 czy Satisfyer Wand-er Woman?

Michalina Grabowska
Ładowanie...
Dziś przychodzę do was z recenzją masażera Smart Wand 2 od marki Lelo! Od razu przypomnę, że masażery typu wand to moje ulubione gadżety, więc bardzo cieszyłam się na to testowanie.
 
Smart Wand 2 jest dużym masażerem, ale za to wielofunkcyjnym, ponieważ można nim masować całe ciało! (Między innymi za to właśnie lubię wandy) Ten konkretny masażer jest w trzech wariantach kolorystycznych, niebieski, czarny oraz fioletowy. Wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku silikonu medycznego i tworzywa ABS, czyli jest całkowicie bezpieczny dla naszego ciała.
Lelo Smart Wand 2

Lelo Smart Wand 2 

Ten gadżet ma bardzo wygodną rączkę do trzymania, co w przypadku dużych masażerów jest naprawdę ważne. Jest w 100% wodoodporny, więc śmiało można go brać nie tylko pod prysznic, ale również do wanny. Jest zapakowany w eleganckie pudełko w zestawie z etui do przechowywania, próbką żelu nawilżającego do miejsc intymnych, kablem USB do ładowania i instrukcją obsługi.

Jak pracuje Lelo Smart Wand 2?

Masażer ma kilka rodzajów stymulacji. Jego wibracje są dość mocne, mimo że jest kilka trybów ich intensywności. Ogólnie duże masażery to gadżety o silnych wibracjach, a poza tym marka Lelo charakteryzuje się mocnymi silnikami. W przypadku masażerów typu wand mocne wibracje są dla mnie na plus. Masażer jest głośny (chociaż miewałam głośniejsze gadżety, więc nie hałasuje bardzo, ale słychać, że wibruje). Przed pierwszym użyciem ładujemy zabawkę i myjemy wodą z mydłem (po użyciu oczywiście również myjemy). Lelo Smart Wand 2 łączymy tylko z lubrykantem na bazie wody! Silikonowych gadżetów nie łączymy z lubrykantami na bazie silikonu!
Lelo Smart Wand 2

Lelo Smart Wand 2 - moje odczucia

Jeśli chodzi o moje odczucia, to tak jak wspomniałam na początku, ja uwielbiam duże wandy, więc dla mnie jest to gadżet idealny. Jest to najlepszy masażer, jaki do tej pory używałam, mięciutki silikon, silne wibracje, bardzo wygodna rączka, po naładowaniu starcza na 4h zabawy, no i można nim masować każdy kawałek ciała ;) Minusem jest to, że z zabawkami takiej wielkości ciężej się podróżuje. Minusem może być również cena, dlatego porównam go do tańszego masażera typu wand innej marki, Wand-er Woman od Satisfyer.
Lelo Smart Wand 2

Lelo Smart Wand 2 vs Satisfyer Wand-er Woman

Jeśli szukacie takiego gadżetu, ale tańszego, to Wand-er Woman (cudowna nazwa ♥) dobrze się sprawdzi. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest sporo cięższy od Lelo Smart Wand 2. Masażer Lelo dzięki swojej wyprofilowanej rączce jest dużo wygodniejszy podczas użytkowania. Oba gadżety mają silne wibracje (chociaż w moim odczucu Lelo ma mocniejsze), oba są zrobione z silikonu i tworzywa ABS, ale Smart Wand 2 ma ten silikon zdecydowanie milszy w dotyku. Oba masażery są też głośne, ale tak jak pisałam wcześniej, wandy są mocnymi gadżetami, a co za tym idzie - słychać ich pracę.
 
Smart Wand 2 od Lelo jest zdecydowanie wyższą półką, co widać i czuć. Przez to też swoje kosztuje, więc jeśli nie możemy sobie na niego pozwolić lub po prostu nie jesteśmy pewne, czy tego typu gadżet jest dla nas, to można zacząć przygodę właśnie od Satisfyer Wand-er Woman. Jeśli jednak wiemy, że lubimy takie zabawki, to warto zainwestować w Smart Wand 2, bo dzięki jego rączce chyba nie ma wygodniejszych wandów. 
 
Kitty Tease - cam girl, feministka, aktywistka pracy seksualnej w Polsce
Komentarze
Zostaw swój komentarz
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zostaw swój komentarz
loader
Ładowanie...

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.