Tonga MasterClass 2023 i EroSpain 2023, podsumowanie wydarzeń

Natalia, Edukator Seksualny

Biolog przed 30 za chwilę również psycholog. Zawsze jednak więcej niż sama biologia, ciekawili mnie ludzie i ich zachowania, dlatego teraz kończę psychologię. Na blogu nie zamierzam się w żadnym stopniu ograniczać. Mam w planach zarówno tematy trudne, jak i te, które po prostu "są na czasie". Bądźmy szczerzy, seksualność w Polsce jest tematem dopiero raczkującym, a wiele tematów to wciąż tabu. Zamierzam przeprowadzić moją własna rewolucję - chociaż nie czuje się drugą Wisłocką.

10 miesięcy temu

Belgia 19-20/04/2023

Barcelona 23-25/04/2023

Tonga MasterClass 2023 i EroSpain 2023 to były dla nas naprawdę niesamowite wydarzenia, w których miałyśmy okazję osobiście wziąć udział. Były to naprawdę intensywne dni warsztatów i prelekcji, na których miałyśmy możliwość poznać nowości od topowych producentów gadżetów erotycznych, z którymi współpracujemy od lat, a także takich, z którymi dopiero rozpoczynamy współpracę.

Każdy producent zaprezentował się ze swoimi stoiskami, na których miałyśmy możliwość zobaczenia gadżetów na żywo, ponieważ na każdym z nich znajdowały się dosłownie setki testerów!

kobieta trzymająca pejcz i packę

Tonga MasterClass 2023, EroSpain 2023 - co działo się podczas wydarzenia?

Każdego dnia producenci przygotowywali dla nas prelekcje, podczas których przedstawiali nam swoje produkty, opowiadali o nowościach wśród swojego asortymentu, a także opowiadali o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, które zastosowali w swoich produktach. 

Wszystkie warsztaty i prelekcje niosły za sobą dużą dawkę wiedzy, która jest dla nas niesamowicie cenna, ponieważ dzięki takim wydarzeniom możemy dzielić się zdobytą wiedzą z naszymi klientami. Niezmiennie stawiamy na rozwój i edukację, dlatego tym bardziej doceniamy takie wydarzenia. 

natalia z N69.pl na Tonga MasterClass2023

Tonga Master Class 2023 i EroSpain 2023

Podczas tych wydarzeń miałyśmy okazję osobiście poznać producentów będących na evencie, co pozwoliło nam na nawiązanie znajomości z branży, a także licznych współprac z nowymi markami, które już niebawem pojawią się w naszym sklepie!

Dla nas osobiście największym atutem takich wydarzeń jest fakt, że mając możliwość porozmawiania z producentami, możemy poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące danych gadżetów czy technologii z nimi związanych. Dzięki temu również poszerzamy swoją wiedzę i możemy zaproponować Wam asortyment, który sami dobrze znamy. 

Tonga MasterClass 2023 Belgia

Najlepsza marka dla kobiet FemmeFunn - nasze odkrycie roku

Świetnie bawiłyśmy się, oglądając wszystkie produkty na żywo. Poznając nowe marki, istotne jest zobaczenie ich asortymentu na własne oczy, dotknięcie, poznanie materiału, z jakiego są wykonane i sprawdzenie mocy, z jaką działają - to właśnie umożliwiły nam Tonga MasterClass i EroSpain.

Największe wrażenie jednogłośnie zrobiły na nas produkty marki FemmeFunn, które już mamy w swojej ofercie!

stoisko femmefunn erospain 2023

Ich kolory, design oraz przede wszystkim moc i sposób działania skradły nasze serca!

Kolejne nowe marki, które przykuły naszą uwagę to Nsnovelites, Blush czy Rush. 

Oprócz możliwości poznania nowych marek zawsze chętnie zaglądamy również do tych, z którymi współpracujemy od lat. W tym przypadku wybrałyśmy się na stanowiska między innymi: Satisfyer, Le Wand czy Sportsheets, gdzie również miałyśmy okazję poznać plany danych marek na najbliższe miesiące.

Najlepsza marka gadżetów Satisfyer

Satisfyer to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów gadżetów erotycznych. Ich asortyment jest skierowany do naprawdę szerokiego grona, ponieważ coś dla siebie znajdą tam zarówno kobiety, mężczyźni, jak i pary. 

Produkty marki Satisfyer

Cenimy sobie wieloletnią współpracę z marką Satisfyer, dlatego zawsze chętnie do nich zaglądamy! 

Podczas krótkiej rozmowy z przedstawicielami marki dowiedzieliśmy się, jakimi produktami zachwycą nas w tym roku. Już nie możemy się doczekać premier najnowszych produktów!

stoisko satisfyer na tonga masterclass 2023

Podsumowując, możemy stwierdzić, że będzie się działo! Nadchodzące miesiące będą naprawdę intensywne, jeśli chodzi o premiery nowych gadżetów. 

Uwielbiana marka gadżetów erotycznych Fun Factory

Kolejną marką, z którą współpracujemy już naprawdę bardzo długo jest Fun Factory. Ich innowacyjne, jakościowe produkty skradły serca milionów klientów na całym świecie - nasze również.

Na ich stoisku naprawdę świetnie się bawiłam. Oprócz zapoznania się z najnowszym asortymentem można było zrobić sobie urocze pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Oczywiście, musiałam takie mieć!

stoisko na erospain funfactory fotobudka

Wśród asortymentu zaprezentowanego przez markę podczas wydarzenia moją uwagę przykuł ich pierwszy masażer do ciała typu Wand - Fun Factory Vim. To właśnie jego trzymam na zdjęciu powyżej. O nim powstał również nasz wpis, zachęcamy do przeczytania: Fun Factory wypuszcza swój pierwszy masażer do ciała.

Premium gadżety erotyczne od Svakom

Podczas tak dużego wydarzenia nie mogło zabraknąć takiej marki, jak Svakom! To amerykańska marka, tworząca naprawdę wysokiej jakości produkty. 

Prezentując swoje gadżety mocno skupili się na tych interaktywnych, które łączą się z filmami na stronach dla dorosłych. To zupełnie nowy poziom doznań, który jak dotąd nie proponuje zbyt wiele marek. Marka gadżetów erotycznych Svakom jest jedną z pierwszych, która takie rozwiązanie zastosowała w swoich produktach.

marka svakom na erospain

Najlepsza marka gadżetów dla mężczyzn Fleshlight

Marka Fleshlight od lat tworzy gadżety skierowane do klientów płci męskiej. Bezapelacyjnie trzeba przyznać, że w tej właśnie kategorii wiodą prym, a ich produkty zyskały sympatię mężczyzn z całego świata.

Mimo naprawdę wielu lat na rynku, producent wciąż nie przestaje nas zaskakiwać coraz nowszymi produktami! Każdy kolejny gadżet marki Fleshlight bardzo szybko staje się światowym bestsellerem. Mimo wieloletniej współpracy z marką, wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich asortymentu.

marka fleshlight na erospain 2023

Tonga MasterClass 2023 i Erospain 2023 podsumowanie wydarzenia

Bardzo się cieszymy, że mogłyśmy wziąć udział w obu wydarzeniach. Były to naprawdę intensywne dni, pełne wiedzy o nowych produktach oraz obfitujące w nowe znajomości i współprace.

Takie wydarzenia to zawsze świetna okazja, żeby jeszcze bardziej zagłębić się w rynek.

Natalia, Edukator Seksualny

Biolog przed 30 za chwilę również psycholog. Zawsze jednak więcej niż sama biologia, ciekawili mnie ludzie i ich zachowania, dlatego teraz kończę psychologię. Na blogu nie zamierzam się w żadnym stopniu ograniczać. Mam w planach zarówno tematy trudne, jak i te, które po prostu "są na czasie". Bądźmy szczerzy, seksualność w Polsce jest tematem dopiero raczkującym, a wiele tematów to wciąż tabu. Zamierzam przeprowadzić moją własna rewolucję - chociaż nie czuje się drugą Wisłocką.